سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 23
کد خبر: ۸۰۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
در حالی که تصور می‌شد شایان مصلح قرارداد خود با استقلال را نهایی کند، جمله‌ای از مسوول نقل و انتقال این باشگاه او را از این مساله منصرف کرد.
تدبیر24»شایان مصلح، بازیکن تازه وارد پرسپولیس که در یکقدمی عقد قرارداد با استقلال قرار داشت، با توجه به جمله‌ای از سوی توفیقی که آن را توهین به خود تلقی کرد، از امضای قرارداد منصرف شد.

مدافع چپ فصل گذشته سپیدرود که امیدوار بود با حضور در جمع سرخابی‌ها از نظر نمایش توایی‌های خود بتواند مسیر پیشرفت را زودتر طی کند. او البته بعد از انصراف پرسپولیس از جذب خود، مسیرش را به سمت باشگاه استقلال کج کرد و در آستانه عقد قرارداد و پوشیدن پیراهن این تیم قرار داشت. با این حال اعلام رقم قرارداد و شنیدن این جمله که " می‌خواهی با این پیشنهاد مالی تمام مشکلات زندگی‌ات از گذشته تاکنون را جبران کنی" باعث شد تا از میز مذاکره بلند شود و آن را توهین به خود و شکستن غرورش عنوان کند.

مساله ایکه در نهایت امضای قرارداد شوکه کننده او با پرسپولیس را به همراه داشت و استقلال را همچنان در جذب این بازیکن مدنظر خود ناکام گذارد.

برچسب ها: پرسپولیس ، استقلال
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها