ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۸۱۵۴۱
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
با هدف بررسی وقوع پدیده انتشار بوی نا مطبوع در شهر خاش برای چند بار نشست ستاد مدیریت بحران در دفتر فرماندار برگزار شد.
تدبیر24»تیم های مختلفی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، گروه زمین شناسی دانشگاه سیستان و بلوچستان و کارشناسان محیط زیست برای بررسی دلیل این حادثه به محل اعزام شدند.

مسئولان با حضور میدانی و مراجعه به تفتان و نیز واحدهای صنعتی و خدماتی مانند کارخانه قیر و تولیدی ایزوگام و کشتارگاه طیور کار بررسی وقوع این پدیده را برای کشف علت و حقیقت ماجرا انجام داده اند که پس از بررسی ها مشخص شد عامل اصلی آلودگی زیست محیطی در این شهر کارخانه تولید قیر است.

فرماندار شهرستان خاش نیز گفت: از لحظات اولیه صبح دیروز کارشناسان محیط زیست و زمین شناسی، امدادی، بهداشت و پزشکان در منطقه حاضر شدند و کار بررسی مشکلات را بر عهده داشتند.

چاکرزهی ادامه داد: دستگاه سنجش آلودگی هوا نیز از سوی محیط زیست در منطقه مستقر شده و کارشناسان این دستگاه با قوت در صحنه حاضر شدند.

وی بیان کرد: چند اکیپ اعزامی از سوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با امکانات و تجهیزات لازم و چندین دستگاه آمبولانس در خاش مشغول فعالیت بوده و اوضاع را کنترل کردند. خوشبختانه شرایط در حال حاضر در شهر خاش عادی است و اثری نیز از این بو نیست.

برچسب ها: خاش ، بوی نامطبوع
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها