سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 27
کد خبر: ۸۱۵۴۳
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله‌ موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع داعش در دیرالزور، عکس‌العمل مختصری در مقابل اقدام تروریستی داعش در تهران بود.

تدبیر24»محمد اسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا، در این خصوص اظهار کرد: حمله‌ موشکی سپاه به مواضع داعش، به عنوان اولین عکس‌العمل به اقدام تروریستی داعش در تهران و در حقیقت عکس‌العمل مختصری بود که توسط دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست‌های داعش در دیرالزور انجام گرفت. 

وی با بیان اینکه «این اقدام، ضرب‌شستی به تروریست‌های داعش بود» اضافه کرد: این اقدام عکس‌العمل کوچکی در مقابل حمله تروریستی تکفیری‌ها در تهران بود و داعش در صورت ادامه‌ی تجاوزها باید منتظر ضربات سنگین‌تر باشد. 

نماینده تبریز خاطرنشان کرد: آنگونه که مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند «دوران بزن در رو تمام شده است» و اینکه عده‌ای تروریست بیایند در کشور ما اقدام تروریستی کرده، آتش‌افروزی کنند و آرامش و امنیت مردم را سلب کنند، هرگز قابل قبول نبوده و نظام جمهوری اسلامی ایران جواب سختی به آنان خواهد داد. 

سعیدی خاطرنشان کرد: دومین پیام حمله موشکی سپاه به مواضع داعش در دیرالزور، پاسخی به طرفداران و حامیان داعش بود که اگر به این شرایط ادامه دهند پاسخ کوبنده‌ای در ‌انتظارشان بوده و کاخ‌های شیشه‌ای آنان اولین هدف فرزندان ملت ایران خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها