سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۸۱۸۰۱
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴
هافبک جوان استقلال که به تازگی با این تیم قرارداد امضا کرده است از یک نظر خصوصیاتی مشابه با یکی دیگر از بازیکنان تیمش دارد.
تدبیر24»مهدی قائدی یک استثنای ناب فوتبال است، بازیکنی که هم تکنیک و هم سرعت بالایی دارد و می تواند با کسب تجربه در استقلال به یکی از ستاره های فوتبال ایران تبدیل بشود. 

اما مشکل قائدی ضعف بدنی است که با حضور در لیگ برتر می تواند برایش مشکل ساز شود، مشکلی شبیه آنچه محسن کریمی در ٢ فصل گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده است.


البته محسن کریمی در فصل گذشته و البته در تعطیلات پایان فصل تمرینات ویژه ای را برای حل مشکل بدنی اش انجام داده است و به نظر می رسد مشکل مصدومیتش را تا حد زیادی رفع کرده است و به طور قطع مهدی قائدی هم باید روی بدنسازی خود بیشتر کار کند تا بتواند به یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال تبدیل بشود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها