سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 27
کد خبر: ۸۱۸۵۶
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
صفاری:
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمله موشکی چند روز گذشته ایران به داعشی‌های مستقر در سوریه نشانه جدیت ایران در مقابله با تروریسم است.
تدبیر24»مرتضی صفاری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: حمله موشکی ایران که چند شب قبل توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد، نشانه جدیت ایران در مقابله با تروریسم است.

وی افزود: متأسفانه بسیاری از کشورهای جهان به‌خصوص کشورهای مرتجع عربی منطقه به‌جای برخورد جدی با داعش و تروریسم در منطقه، در ظاهر در حال مقابله هستند، ولی در باطن علاوه بر ارسال تجهیزات، کمک‌های میلیاردی به داعش انجام می‌دهند.

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر گفت: برخی از کشورهای منطقه که کاملاً دشمنی واضحی با ایران اسلامی دارند، قصد دارند تا با این دسته اقدامات تروریستی و کشاندن آشوب و درگیری‌ها به داخل خاک ایران، امنیت و ثبات ایران را از بین ببرند.

وی تصریح کرد: امنیت و ثبات کشور ما خط قرمز ما است و هر اقدام و عملی که قرار باشد برخلاف امنیت و از بین برنده ثبات این سرزمین باشد به شدت محکوم است و به صورت جدی با آن مقابله خواهد شد.

صفاری بیان کرد: عملیات موشکی سپاه که نمونه کوچکی از قدرت نظامی ایران بود، طی یک عملیات حساب شده و با همکاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی انجام شد که در کمترین زمان و با استفاده از اصل غافلگیری، سنگین‌ترین ضربات را بر پیکر نیمه‌جان تروریست و افراطی‌گری در منطقه وارد آورد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: عملیات موشکی سپاه حاوی پیام مهمی برای دنیا بود که ایران نه تنها تا ریشه‌کنی داعش تلاش خواهد کرد بلکه هیچ‌گاه از مواضع خود کوتاه نمی‌آید و برای ایجاد امنیت و ثبات در منطقه به خصوص در ایران اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها