سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 27
کد خبر: ۸۲۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
یک عضو هیئت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اقتدار موشکی جمهوری اسلامی ایران یکی از جلوه‌های اقتدار ملی است که برای دفع تهدیدات و افزایش قدرت بازدارندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تدبیر24»محمد آشوری تازیانی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه اصلی گروه تکفیری داعش در دیرالزور سوریه، اظهار کرد: با توجه به سخنان فرمانده سپاه این اقدام در جهت ضرب شست نشان دادن به تروریست‌ها و آگاهی قدرت‌های سلطه‌گر حامی آن‌ها بود که خیال می‌کردند، می‌توانند امنیت پایدار ما را در معرض خطر قرار دهند غافل از اینکه سطح قدرت دفاعی و موشکی کشورمان برای آن‌ها غیرقابل‌ تصور بود.

این نماینده مجلس در ادامه افزود: این اقدام در راستای دفع تهدیدات تروریست‌ها و آگاهی قدرت‌های سلطه‌گر حامی آن‌ها بود تا متوجه اقتدار جمهوری اسلامی ایران باشند.

آشوری در پایان با اشاره به اینکه «ما ملتی هستیم که توانایی دفع تهدیدات داخلی و خارجی را داریم» تصریح کرد: اقتدار موشکی یکی از مؤلفه‌های قدرت جمهوری اسلامی ایران است؛ امروز گوشه‌ای از توانمندی‌های دفاعی کشور رونمایی شد تا دشمنان بدانند که در مقابله با تهدیداتشان با ضربه سختی مواجه خواهند شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها