سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۸۳۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
مهدی قائدی به دلیل جثه کوچک بسیار مورد توجه بازیکنان استقلال قرار گرفته است و این خصوصیتی است که در دوران کودکی با او بوده است
 تدبیر24»این تصاویر قدیمی یقینا در زمان خود چندان جدی نبوده اما با گذشت چند سال و حضور این بازیکن در جمع استقلالی ها دارای ارزش بیشتری شده است. نکته جالب درباره قائدی، جثه بسیار کوچک او در مقایسه با هم سن و سال هایش است که نشان می دهد باشو چه کار سختی برای حضور در مراحل بالاتر فوتبال داشته است؛ چراکه اصولا بازیکنان ریزنقش (آن هم به این ریزنقشی) توسط رقبای قوی جثه قلع و قمع می شوند و راهی به سوی پیشرفت پیدا نمی کنند.شاید چندسال پیش و زمانی که مهدی قائدی در قالب تیم نونهالان شاهین بوشهر برابر استقلال قرار گرفته بود، هرگز فکر نمی کرد روزی پیراهن این تیم را برتن کند اما استعداد خاص این بازیکن باعث شد او یک ساله ره صد ساله را طی کند. قائدی فصل گذشته در سن 17 سالگی برای ایرانجوان بوشهر در لیگ یک بازی کرد و مثل عکسی که امروز از او منتشر شده است، کوچکتر از سایر هم تیمی هایش و البته بازیکنان تیم های رقیبش بود اما تکنیک بالایش در دریبل بازیکنان پیش رو، سرعت بالا و البته تبحر در قرار گرفتن در موقعیت گلزنی، این بازیکن را خیلی زود به سطح اول فوتبال ایران رساند.مهدی قائدی به دلیل جثه کوچک بسیار مورد توجه بازیکنان استقلال قرار گرفته است و این خصوصیتی است که در دوران کودکی با او بوده است و احتمالا تا پایان دوران فوتبالش هم او این ویژگی را با خود به همراه خواهد داشت.

شاید تنها نگرانی در مورد قائدی ضعف بدنی اش باشد، ضعفی که می تواند او را با مصدومیت های گاه و بی گاه روبرو کند اما این بازیکن با تمرینات ویژه می تواند این مشکل را برطرف کند و خیلی زود به یکی از ستاره های فوتبال ایران تبدیل بشود.

تصاویر مهدی جعفری، عکاس بوشهری از دوران نوجوانی مهدی قائدی، بازیکن جدید استقلال جذاب است:

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها