سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 20
کد خبر: ۸۵۴۱۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۸
واعظی: درباره ریاست دفتر رییس جمهور با من صحبت شد
محمود واعظی اعلام کرد که درباره موضوع ریاست دفتر رئیس جمهور با من صحبت‌هایی شده است. وی همچنین درباره دیدار فرماندهان سپاه با رئیس‌جمهور گفت: این یعنی رفاقت برای کار بعد از رقابت های انتخاباتی که مهمترین نیاز امروز کشور است.
تدبیر24»محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا درباره ریاست دفتر رئیس جمهوری با وی صحبتی شده یا نه، گفت: در دولت بعدی وزیر ارتباطات نخواهم بود و درباره موضوع ریاست دفتر رئیس جمهور با من صحبت‌هایی شده است، اما اجازه دهید که رییس جمهوری در این زمینه تصمیم گیری کند.

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات افزود: مسئولیت‌ها را باید رییس جمهور مشخص کند برای همه و اینکه سوال شد باید بگویم که احتمالاً در دولت هستم و اینکه در چه سمتی باشم را رییس جمهوری اعلام خواهند کرد.

واعظی در پاسخ به این پرسش که درباره عملکردش در وزارت ارتباطات چه نمره‌ای به خود می‌دهد، گفت: اینکه به خودم چه نمره‌ای می‌دهم را قبول ندارم و این نمره را مردم باید به من بدهند.

وی در پاسخ به سوالی در مورد دیدار رئیس‌جمهور با فرماندهان ارشد سپاه و نتایج و دلایل این دیدار، گفت:‌ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد انقلابی در ایران است و همواره دولت و همه نظام نگاه‌شان به سپاه به عنوان یک نیروی انقلابی مخلص بوده است. البته به طور طبیعی ممکن است در شلوغی انتخابات حرف‌هایی هم زده شود که باید آنها را تمام شده بدانیم، زیرا اگر قرار باشد دولت چهار سال کشور را اداره کند مگر می‌شود هماهنگی و همکاری بسیار نزدیکی بین دولت وسپاه نباشد؟

او تاکید کرد: ما وظیفه خود می‌دانیم هر طور که می‌توانیم به سپاه کمک کنیم و انتظار و نیاز هم داریم که سپاه به دولت کمک کند، لذا فکر می‌کنم این دیدارها اتفاقات طبیعی بعد از انتخابات است که رقابت‌ها کنار گذاشته می‌شود و رفاقت‌ها برای کار در کشوری که اطرافش این همه ناامنی است شروع شود. سپاه خط مقدم جبهه است و دولت با تمام وجود از سپاه  پشتیبانی می‌کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها