ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 13
کد خبر: ۸۶۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
رضازاده:
مدیر کل سیاسی وزارت کشور با اشاره به اینکه جلسه انتخاب یک دبیر کل از احزاب استانی برای عضویت در کمیسیون ماده 10 احزاب به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای حاضر در جلسه برگزار نشد، گفت: احزاب از این فرصتی که قانون برای آنها فراهم کرده استفاده کنند.
تدبیر24»محمدامین رضازاده در جلسه انتخاب یک دبیر کل از احزاب استانی برای عضویت در کمیسیون ماده 10 احزاب که قرار بود امروز صبح در وزارت کشور برگزار شود، اظهار کرد: طبق قانون جدید فعالیت گروه‎ ها و احزاب سیاسی یک نفر از دبیران کل احزاب استانی و یک نفر از دبیران کل احزاب ملی به عضویت کمیسیون ماده 10 احزاب در می‌آیند.

وی در ادامه افزود: طبق قانون باید در این زمینه دستورالعملی تهیه می شد که وزارت کشور آن را تهیه و ابلاغ کرد و از طرق مختلف از جمله روزنامه های کثیرالانتشار، اطلاع رسانی در پرتال وزارت کشور، ارسال پیامک و مصاحبه مختلف از دبیران کل احزاب برای حضور در این جلسه دعوت کرد.

رضازاده خاطرنشان کرد: پس از ثبت نام نامزدهای انتخابات دبیران کل احزاب،‌ هیات نظارتی با حضور خانم مافی از مجلس شورای اسلامی،‌ آقای رنجبر نماینده رئیس قوه قضائیه در کمیسیون ماده 10 و بنده برای نظارت در اجرای این انتخابات،‌ انتخاب شدیم.

وی با اشاره به اینکه این جلسه به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای حاضر برگزار نشد، اظهار کرد: براساس مصوبه‌ای که داشتیم این جلسه با حضور دو سوم اعضا به حد نصاب می‌رسید که این حد نصاب به دست نیامد و جلسه بعدی در تاریخ 26 مرداد با حضور هر تعدادی از دبیران کل برگزار خواهد شد، البته فردا هم این جلسه با حضور دبیران کل احزاب ملی تشکیل می‌شود و اگر جلسه فردا هم به حد نصاب نرسد،‌ جلسه بعدی در همان تاریخ 26 مرداد برگزار خواهد شد. بنا بود از ساعت 8 تا 9 منتظر حضور دبیران کل احزاب استانی باشیم ولی چون این حد نصاب به دست نیامد جلسه امروز را پایان می‌دهیم.

مدیر کل سیاسی وزارت کشور در پایان با بیان اینکه احزاب باید قدر فرصتی که قانون برای آنها فراهم کرده را بدانند، گفت: احزاب باید در این انتخابات حضور یابند و فرد مناسبی را که منتقل کننده دیدگاه‌های آنها باشد را برای عضویت در کمیسیون ماده 10 احزاب انتخاب کنند.

برچسب ها: تدبیر24 ، احزاب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها