کد خبر: ۸۶۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
کنسرت «آواز پارسی» حافظ ناظری و استاد شهرام ناظری شهریورماه امسال برای سومین‌بار تمدید می‌شود.
تدبیر24»از نکات پروژه جدید «آواز پارسی» می‌توان به اولین اجرای حافظ ناظری به تنهایی و بدون همراهی پدرش در قسمت اول برنامه اشاره کرد. در قسمت‌های دیگر این کنسرت، داستان «ضحاک» توسط پدر و پسر به‌نوعی متفاوت و با لحنی حماسی به اجرا درمی آید.

کنسرت «آواز پارسی» ناظری‌ها، براساس آهنگسازی روی اشعار شاهنامه، با هدف حفظ آواز ایرانی به دور از الحان عربی اجرا می‌شود.

در اجرای «آواز پارسی» به‌مدت چهار شب در تالار وزارت کشور، متاسفانه با وجود هماهنگی‌های لازم، مراسم امضای آلبوم «ناگفته» به دلایل نامشخصی کنسل شد و طرفداران از این نظر اظهار ناراحتی کردند. به همین دلیل، با وجود تمام سختی‌ها، ناظری‌ها برای کم شدن اعتراض‌ها، محل برگزاری کنسرت را از سالن وزارت کشور به کاخ نیاوران تغییر دادند و برای اجراهای تمدیدی این کنسرت، برنامه ویژه‌ای برای مراسم امضا و دیدار با مخاطبان بعد از تمام شدن اجرا در نظر گرفته‌اند.

سومین تمدید کنسرت «آواز پارسی» حافظ ناظری و استاد شهرام ناظری نهم و دهم شهریورماه در کاخ نیاوران تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به آدرس اینترنتی www.tik8.com مراجعه کنند.

برچسب ها: تدبیر24 ، کنسرت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها