گفتاردرمانی پاسخگوی مشکلات نیست احمدی

گفتاردرمانی پاسخگوی مشکلات نیست

یکی از معضلات کشور عدم پاسخگویی مناسب مسئولان به مردم و رسانه‌هاست. بسیار شاهد این اتفاق بوده‌ایم که تا شخصی مسئولیتی می‌پذیرد و دارای یک جایگاه حقوقی می‌شود دیگر خود را در مقام پاسخگویی نمی‌بیند و از این مهم پرهیز می‌کند!
اصلاحات رنگ محافظه‌کاری نگیرد درایتی

اصلاحات رنگ محافظه‌کاری نگیرد

اگر سال 76 را آغاز کار اصلاحات بدانیم مسلما فراز و نشیب‌ها، موضع‌گیری‌ها و جایگاه‌های متعددی را تجربه کرده‌ایم و به عبارت دیگر الان اصلاحات در مقطعی قرار دارد که از حالت بلوغ به وضعیت خاص می‌رسد که باید به طور طبیعی خودش را با شرایط کشور منطبق کند.
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 18
کد خبر: ۸۶۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
پیرزن ثروتمند که در نبود سرایدار خانه هدف حمله مرد مامورنمای سازمان آب قرار گرفته بود، پس از ٤ ساعت مبارزه با مرگ روی تخت بیمارستان جان باخت.
تدبیر24»شهروند در ادامه نوشت: عامل جنایت پس از زمینگیرکردن زن تنها دست به سرقت زده و در حالی ‌که چهره‌اش را با کلاه پوشانده بود، در برابر دوربین‌های مداربسته از خانه اعیانی خارج شده است.

عقربه‌ها ساعت ٥ عصر سه‌شنبه، ١٧مرداد ماه‌ سال جاری را نشان می‌داد که ماموران کلانتری  ١٠١ تجریش در جریان مرگ مرموز زن ٨٠ ساله‌ای در بیمارستان شهدای تجریش قرار گرفتند.

خیلی زود تیمی از ماموران برای بررسی‌های ابتدایی به بیمارستان رفتند. ماموران در تحقیقات ابتدایی با توجه به نظر پزشکان پی بردند که این زن بر اثر جسم سنگین به سرش به کام مرگ فرو رفته است. همین کافی بود تا ماجرای مرگ مرموز به بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران مخابره شود.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی تهران به همراه بازپرس کشیک قتل در بیمارستان حاضر شدند و در نخستین مرحله تحقیقات مشخص شد که این زن در یک خانه ویلایی ٧٠٠متری در منطقه الهیه تهران به تنهایی زندگی می‌کرد.

ماموران در این مرحله به سراغ خانواده سرایدار خانه رفتند و دختر سرایدار به ماموران گفت: «روز حادثه در خانه نبودیم و ساعت ٣ عصر بود که زن صاحبخانه با من تماس گرفت.

او در حالی ‌که به‌سختی صحبت می‌کرد، از من خواست تا برای نجات جانش به خانه برویم. خیلی زود همراه خانواده‌ام به خانه پیرزن تنها رفتیم و وقتی وارد خانه شدیم، بوی دود همه جای خانه را فرا گرفته بود. سپس با زن صاحبخانه که خون زیادی از سرش رفته بود، روبه‌رو شدیم و خیلی زود در تماس با امدادگران اورژانس از آنها درخواست کمک کردیم.»

دختر جوان ادامه داد: «همه خانواده پیرزنِ تنها در خارج از کشور زندگی می‌کنند و وقتی او را به بیمارستان رساندیم، از زن صاحبخانه شنیدم که ساعت ١٣:٣٠ زنگ خانه به صدا در آمده و مردی پشت در خانه ادعا کرده که مامور آب است. پیرزن هم اقدام به بازکردن در خانه ویلایی کرده است. مامور آب در ادامه پس از بازشدن در وارد خانه شده و در حالی‌ که چهره‌اش را پوشانده بوده، به سمت پیرزن تنها حمله کرده و با پنکه ضرباتی به سرش زده است. پس از چند ساعت وقتی پیرزن تنها به هوش آمده، با توجه به نبودن مرد غریبه خودش را کشان‌کشان به سمت تلفن رسانده و در تماس با من درخواست کمک کرده است.»

کارآگاهان در این مرحله به محل جنایت رفته و در بررسی‌های ابتدایی باتوجه به آتش‌زدن ٣ اتاق احتمال دادند که عامل جنایت پس از حمله به پیرزن سعی داشته با به آتش‌کشیدن خانه راز جنایتش را پنهان نگه دارد که موفق به این اتفاق نشده و آتش خاموش شده است.

در گام بعدی ماموران به سراغ دوربین مداربسته خانه ویلایی رفتند و مشخص شد که عامل جنایت در حالی ‌که با کلاه نقابدار چهره‌اش را از دوربین‌ها پنهان کرده بود، وارد خانه شده و پس از ٢ ساعت در حالی ‌که یک کیسه با خود به همراه داشته از خانه خارج شده است.

بنا به این گزارش، بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی در این مرحله دستور داد تا جسد برای بررسی‌های بیشتر علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات فنی برای دستگیری عامل این جنایت و وسایل به سرقت رفته در دستور کار ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی تهران قرار بگيرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها