راند اول تمام شد اما رقابت همچنان ادامه دارد زیباکلام

راند اول تمام شد اما رقابت همچنان ادامه دارد

گرد و غبار و شادی‌های ایرانیان که قدری فرو خواهد نشست، آنگاه به تدریج متوجه خواهند شد که شاید هم خیلی دلیلی برای شادی و سرور در رابطه با برجام و اینکه چه خواهد شد، موجود نبوده.
پیام سفرماکرون به ایران زاهد

پیام سفرماکرون به ایران

سفر رئیس جمهور فرانسه، امانوئل ماکرون به ایران پس از حدود 46 سال، فرصتی درخور و در زمانی مناسب است تا الگویی از روابط تاریخی ایران و فرانسه که به ابتدای قاجار بازمی‌گردد را به نمایش بگذارد.
سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
کد خبر: ۸۶۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با استقبال از معرفی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفت که گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور نشان از توجه او به استفاده از توانمندی‌های جوانان در رده‌های بالای مدیریتی کشور دارد.

تدبیر24»عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: رئیس‌جمهور با معرفی مهندس جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات به قولی که در فعالیت‌های تبلیغاتی خود در جمع هواداران برای استفاده از توانمندی‌های جوانان در ترکیب هیأت دولت داده بود، عمل کرد که لازم است از آقای روحانی تشکر کنیم.

وی با اشاره به سوابق مدیریتی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفت: آقای جهرمی پرچم‌دار ورود جوانان به رده‌های بالای مدیریتی کشور است که امیدوارم بتواند با عملکرد خوب نشان دهد که اعتماد نظام جمهوری اسلامی به جوانان درست است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس هم‌چنین با تاکید بر لزوم استفاده از بانوان در رده‌های مختلف مدیریتی کشور در دولت دوازدهم گفت: از آنجا که نیمی از ترکیب جمعیت کشور را بانوان تشکیل می‌دهند امیدواریم دولت از پتانسیل این بخش بزرگ از جامعه در رده‌های مختلف مدیریتی حتی تا سطح معاون وزیر استفاده کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها