وظیفه شورای شهر جدید و رئیس آن احمدی

وظیفه شورای شهر جدید و رئیس آن

19دی‌ 1395 یکی از غم‌انگیزترین روزها در تاریخ جمهوری اسلامی است. در این روز مردی ناباورانه از میان ما رفت که تا امروز و تا فرداها جای خالی او را حس خواهیم کرد.
رأی اعتماد و خواست مردم ظریفیان

رأی اعتماد و خواست مردم

کابینه‌ پیشنهادی دوازدهم کابینه‌ مقدوری ‌است. هرچند برخی انتقادات شنیده می‌شود که در وزارتخانه‌هایی امکان معرفی اشخاص مطلوب‌تر وجود داشت اما میانگین این کابینه قابل قبول است.
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
کد خبر: ۸۶۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با استقبال از معرفی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفت که گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور نشان از توجه او به استفاده از توانمندی‌های جوانان در رده‌های بالای مدیریتی کشور دارد.

تدبیر24»عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: رئیس‌جمهور با معرفی مهندس جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات به قولی که در فعالیت‌های تبلیغاتی خود در جمع هواداران برای استفاده از توانمندی‌های جوانان در ترکیب هیأت دولت داده بود، عمل کرد که لازم است از آقای روحانی تشکر کنیم.

وی با اشاره به سوابق مدیریتی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفت: آقای جهرمی پرچم‌دار ورود جوانان به رده‌های بالای مدیریتی کشور است که امیدوارم بتواند با عملکرد خوب نشان دهد که اعتماد نظام جمهوری اسلامی به جوانان درست است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس هم‌چنین با تاکید بر لزوم استفاده از بانوان در رده‌های مختلف مدیریتی کشور در دولت دوازدهم گفت: از آنجا که نیمی از ترکیب جمعیت کشور را بانوان تشکیل می‌دهند امیدواریم دولت از پتانسیل این بخش بزرگ از جامعه در رده‌های مختلف مدیریتی حتی تا سطح معاون وزیر استفاده کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها