آرایش ضدبرجامی کاخ سفید بیگدلی

آرایش ضدبرجامی کاخ سفید

کمتر از یک ماه پیش آقای گابریل وزیر امور خارجه وقت آلمان در مصاحبه با اشپیگل اعلام کرد که کشورهای اروپایی سه پیشنهاد را پیش روی ایران قرار می‌دهند.
«رجل» در تنگنای تعریف دقیق کشاورز

«رجل» در تنگنای تعریف دقیق

خبر تعریف معیارها و شرایط لازم برای تشخیص رجل سیاسی و مذهبی و مدیر و مدبر بودن ابتدا خوشحال کننده بود؛ زیرا این تصور را ایجاد کرد که بالاخره پس از سال‌های دراز سرگردانی در این مورد پایان یافته است.
پنجشنبه ۰۲ فروردين ۱۳۹۷ - 2018 March 22
کد خبر: ۸۶۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با استقبال از معرفی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفت که گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور نشان از توجه او به استفاده از توانمندی‌های جوانان در رده‌های بالای مدیریتی کشور دارد.

تدبیر24»عبدالرضا عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: رئیس‌جمهور با معرفی مهندس جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات به قولی که در فعالیت‌های تبلیغاتی خود در جمع هواداران برای استفاده از توانمندی‌های جوانان در ترکیب هیأت دولت داده بود، عمل کرد که لازم است از آقای روحانی تشکر کنیم.

وی با اشاره به سوابق مدیریتی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات گفت: آقای جهرمی پرچم‌دار ورود جوانان به رده‌های بالای مدیریتی کشور است که امیدوارم بتواند با عملکرد خوب نشان دهد که اعتماد نظام جمهوری اسلامی به جوانان درست است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس هم‌چنین با تاکید بر لزوم استفاده از بانوان در رده‌های مختلف مدیریتی کشور در دولت دوازدهم گفت: از آنجا که نیمی از ترکیب جمعیت کشور را بانوان تشکیل می‌دهند امیدواریم دولت از پتانسیل این بخش بزرگ از جامعه در رده‌های مختلف مدیریتی حتی تا سطح معاون وزیر استفاده کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها