پس از امضا؛ حمايت مشروط عباس عبدي

پس از امضا؛ حمايت مشروط

توافق راهبردي ايران و چين امضا شد. البته مجلس موجود ايران در عمل فاقد جايگاهي است كه در اين باره ورود كند و اطلاعات مفيدي را در اختيار افكار عمومي قرار دهد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
همكاري ايران و چين مهرداد پشنگ‌پور

همكاري ايران و چين

امضا و اعلام برنامه جامع همكاري ايران و چين موج گسترده‌اي از اعترض‌هاي مردمي را به وجود آورد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 11
کد خبر: ۸۶۹۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۷
یک نماینده زن پارلمان لیبی اعتراف کرد که برای حفاظت از جانش همواره نارنجکی با خود حمل می کند.
به گزارش تدبیر24، فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع» خبر داد: شورای محلی (شهرداری) شهر طرابلس در صفحه اختصاصی خود در شبکه اجتماعی فیس بوک نوشت: دیروز چهارشنبه زمانی که خانم «سعاد سلطان» یکی از نمایندگان زن کنگره ملی لیبی قصد داشت به جلسه شورای شهر وارد شود، کیف دستی وی در ورودی سالن اجتماعات از سوی نیروهای امنیتی همچون دیگر شرکت کنندگان توسط دستگاه مورد بازرسی قرار گرفت که آژیر خط به صدا درآمد.

هنگامی که یکی از نیروهای امنیتی از خانم نماینده سوال پرسید که چیز خاصی در کیف خود دارد سعاد سلطان پاسخ داد که یک نارنجک را به منظور دفاع از خودش، حمل می کند.

شورای محلی طرابلس نوشت: خانم نماینده پس از تحویل نارنجک به مسئول امنیتی توانست در نشست شرکت کند اما خواستار پس گیری آن پس از خاتمه نشست شده بود که با مخالفت مسئول امنیتی روبه رو شد.

شورای محلی طرابلس گفت که این اطلاعات را به منظور رد اظهارات برخی رسانه ها درباره بازداشت سلطان ارائه کرده است.

از زمان سرنگونی رژیم معمر القذافی در اکتبر سال ۲۰۱۱ تاکنون شبه نظامیانی که با نیروهای قذافی جنگیده بودند سلاح خود را زمین نگذاشته و به دلایل مختلف برای نشان دادن اعتراض های خود پایتخت و برخی دیگر شهرها را ناآرام کرده اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها