ديوار، ميان راه مردم مسجدجامعی

ديوار، ميان راه مردم

سه‌شنبه‌شب براي شرکت در جلسه‌ مشترک ميان نمايندگان مردم تهران در مجلس و نمايندگان شوراي شهر تهران عازم بهارستان شدم.
جرم نسل‌کشي امین زاده

جرم نسل‌کشي

جمهوري سوسياليستي متحده ميانمار با ٥٥ ميليون نفر جمعيت که ١٠ درصد آن مسلمان و بقيه بودايي هستند، در سال‌هاي اخير بحران‌هاي انساني عظيمی را تجربه کرده است.
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
کد خبر: ۸۶۹۳۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل بر این باور است که بارسلونا با وجود جدایی نیمار باز هم می‌تواند موفق شود.
تدبیر24»نیمار سرانجام تصمیم گرفت که با وجود محبوبیت زیادی که در بارسلونا داشت این تیم را ترک کند و راهی رقابت‌های لیگ فرانسه شود. ریوالدو، ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل که سابقه پوشیدن پیراهن بارسلونا را هم در کارنامه دارد بر این باور است که ارنستو والورده می‌تواند بدون نیمار به موفقیت دست پیدا کند.

ریوالدو گفت‌: با وجود این که نیمار اهمیت زیادی برای بارسلونا داشت اما من بر این باورم که آبی‌ اناری‌ها می‌توانند بدون نیمار هم به موفقیت برسند. جدایی نیمار انگیزه تیمی بارسلونا را برای موفقیت بیشتر خواهد کرد. بازیکنان می‌آیند و می‌روند و این باشگاه است که بزرگ‌تر از همه آنها است.

این ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل همچنین درباره احتمال حضور کوتینیو در جمع آبی‌اناری‌ها، گفت‌: کوتینیو بازیکن بسیار خوبی است و می‌تواند  گزینه مناسبی برای جایگزینی نیمار باشد اما من بر این باورم که پائولینیو هم می‌تواند خرید بسیار خوبی برای بارسلونا باشد.

این سخنان ریوالدو در حالی است که باشگاه لیورپول به صراحت تاکید کرد که کوتینیو را نخواهد فروخت و از طرف دیگر هم پائولینیو تا ژانویه لیگ چین را ترک نمی‌کند.

برچسب ها: تدبیر24 ، بارسلونا
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها