وظیفه شورای شهر جدید و رئیس آن احمدی

وظیفه شورای شهر جدید و رئیس آن

19دی‌ 1395 یکی از غم‌انگیزترین روزها در تاریخ جمهوری اسلامی است. در این روز مردی ناباورانه از میان ما رفت که تا امروز و تا فرداها جای خالی او را حس خواهیم کرد.
رأی اعتماد و خواست مردم ظریفیان

رأی اعتماد و خواست مردم

کابینه‌ پیشنهادی دوازدهم کابینه‌ مقدوری ‌است. هرچند برخی انتقادات شنیده می‌شود که در وزارتخانه‌هایی امکان معرفی اشخاص مطلوب‌تر وجود داشت اما میانگین این کابینه قابل قبول است.
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
کد خبر: ۸۶۹۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
نمایش «آژیر بی صدا» با حضور چند بیمار مبتلا به بیماری هموفیلی پس از ماه محرم و صفر با همکاری کانون بیماران هموفیلی به صورت ویژه به نفع بیماران خاص به صحنه می‌رود.

تدبیر24»محمدرضا جمال کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: نمایش«آژیر بی صدا» با چهار شخصیت داستان یک آتش سوزی را روایت می‌کند که در پی آن ناامیدی‌هایی در یکی از این شخصیتها به وجود آورده و سعی به مقابله با دیگران دارد.

او با بیان اینکه «آژیر بی صدا» یک نمایشنامه آمریکایی است، گفت: این نمایش اثری از جورج کافمن از تجربه‌های کوتاه سال 1380 چاپ و ترجمه شده است.

وی در ادامه افزود: تمام عوامل این نمایش به غیر از دو نفر که وظیفه‌ی همکاری و هماهنگی‌های این نمایش را برعهده دارند از بیماران هموفیلی انتخاب شده است تا کسانی که به این بیماری مبتلا هستند به زندگی روزمره در این جامعه تشویق شوند.

جمال با اشاره به عوارض این بیماری که مشکلات جسمی و عدم تعادل را در پی دارد گفت: به دلیل زود رنج بودن این بیماران کار کمی سخت خواهد بود.

این کارگردان تئاتر با اشاره به اینکه بخشی از فرهنگ جامعه، تئاتر و نمایش است گفت: از کسانی که در این حوزه فعالیت دارند خواهش می‌کنم تا به کانونهای هموفیلی و دیگر کانون‌های بیماران خاص بیشتر رسیدگی کنند، چراکه در تئاتر می‌توان با مخاطبان عام و خاص خود ارتباط برقرار کرد.

جمال با بیان اینکه در این نمایش سعی کرده تا جنبه ی آموزشی و انرژی مثبت هم وجود داشته باشد اظهار کرد:اگر بتوانیم در این نمایش دست کم روی یک نفر هم تاثیرگذار باشیم و امیدی به او بدهیم، برایم بسیار ارزشمند است.

این کارگردان تئاتر درباره‌ی هزینه این نمایش گفت: هزینه‌ی اولیه این نمایش از تبلیغات در یک سایت است و بخشی را هم توسط کانون بیماران هموفیلی حمایت می‌کند و در نهایت هزینه‌ی نمایش هم به نفع بیماران هموفیلی اختصاص می‌یابد.

او با بیان اینکه متاسفانه میانگین بیماران این بیماری درجامعه ما زیاد است گفت: این نمایش کمی تم طنز دارد که به امید خدا بعد از محرم و صفر آن را روی صحنه خواهیم برد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها