وظیفه شورای شهر جدید و رئیس آن احمدی

وظیفه شورای شهر جدید و رئیس آن

19دی‌ 1395 یکی از غم‌انگیزترین روزها در تاریخ جمهوری اسلامی است. در این روز مردی ناباورانه از میان ما رفت که تا امروز و تا فرداها جای خالی او را حس خواهیم کرد.
رأی اعتماد و خواست مردم ظریفیان

رأی اعتماد و خواست مردم

کابینه‌ پیشنهادی دوازدهم کابینه‌ مقدوری ‌است. هرچند برخی انتقادات شنیده می‌شود که در وزارتخانه‌هایی امکان معرفی اشخاص مطلوب‌تر وجود داشت اما میانگین این کابینه قابل قبول است.
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
کد خبر: ۸۶۹۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
رئیس بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از انجام 315 بازرسی مبارزه با کالای قاچاق طی چهار ماهه امسال در استان خبر داد.

تدبیر24»محمد رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: فعل و انفعالات و تحرکات غیرقانونی و پنهانی که سازماندهی شده هستند و به دور از نظارت مجری قانون انجام می‌شود را قاچاق می‌گویند. در همین راستا و برای مبارزه با کالای قاچاق، اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت به صورت مستمر، اکیپ‌هایی را برگزار می‌کند که واحدهای صنفی و غیرصنفی را مورد بازرسی قرار می‌دهند.

وی با اشاره به آمار مبارزه با کالای قاچاق در استان گفت: طی چهار ماهه سال جاری تاکنون 315 بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی استان انجام شده است.

رئیس بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: همچنین طی این بازرسی‌ها 59 پرونده تخلف تشکیل شده که ارزش ریالی آنها 540 میلیون ریال بوده است. این آمارها نسبت به سال گذشته صد درصد رشد در کشف قاچاق را نشان می‌دهد.

رحیمی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین ارکان سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

برچسب ها: تدبیر24 ، کشف قاچاق
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها