ریشه‌های زلزله پشت زلزله زارع

ریشه‌های زلزله پشت زلزله

از 21 آبان 96 تا 22 آذر 96 کشور ما پر از اخبار زلزله بود. در کشوری که در سال انتظار ثبت حدود 200 تا 250 زلزله با بزرگای بیش از 4 ریشتر داریم، فقط در 31 روزگذشته 106 زمین لرزه با بزرگای بیش از 4 ریشتر ثبت شد که البته اکثراً پس‌لرزه زلزله‌های اصلی ازگله، سرپل ذهاب با بزرگای 7.3 و سه زمین لرزه 10، 21 و 22 آذر 96 با بزرگای 6.0 در شرق هجدک کرمان بودند.
نابرابري حقوقي؛ تبعات منفي يك نگرش نادرست عبدی

نابرابري حقوقي؛ تبعات منفي يك نگرش نادرست

پس از بست‌نشيني و زنبيل به دستي و انتشار ويدئوهاي تند و تيز عليه قوه قضاييه و روساي دستگاه قضايي و مجلس از سوي احمدي‌نژاد و دوستانش، رسانه‌ها كوشيدند كه مواضع افراد منتسب به جناح اصولگرا را در اين باره بازتاب دهند.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
کد خبر: ۸۷۰۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
صالحی امیری:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر این‌که «فرهنگ حوزه زیرساختی است» گفت: در دوران وزارت خود در دولت یازدهم تلاش کردم تا ثابت کنم اگر جامعه دچار چالش‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است، ریشه آن فرهنگی است.
تدبیر24»رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در حاشیه آخرین جلسه هیئت دولت یازدهم در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد خود در این دولت اظهار داشت: طی4 سال گذشته، در سه سال حضور در کتابخانه ملی و یک سال حضور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همه تلاشم را صرف کردم تا بتوانم مبانی فرهنگی، اخلاقی، معرفتی و انسانی را توسعه دهم.

وی ادامه داد: من تلاش کردم تا ثابت کنم تا حوزه فرهنگی حوزه زیرساختی است و اگر جامعه دچار چالشهای اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است، ریشه آن فرهنگی است. معتقدم اگر فرهنگ اصلاح شود هم اقتصاد هم سیاست و هم جامعه اصلاح خواهد شد.

وی تاکید کرد: ما باید بتوانیم زیست فرهنگی داشته باشیم تا مردم احساس رضایت از زندگی خود آن هم به مفهوم شادابی، نشاط و آرامش در فضای زندگی خود داشته باشند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: من فارغ از این‌که در چه سمتی قرار داشته باشم همواره همه تلاشم را برای توسعه فرهنگی، معرفتی و اخلاقی به کار خواهم برد.

برچسب ها: تدبیر24 ، فرهنگ
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها