چرا باید به اروپا اعتماد کنیم؟ مجلسی

چرا باید به اروپا اعتماد کنیم؟

یکی از مسائلی که این روزها به ویژه پس از سخنرانی دونالد ترامپ علیه برجام و حمایت اتحادیه اروپا از توافق هسته ای مطرح است اینکه چرا اساسا باید به اتحادیه اروپا اعتماد کرد و چه تضمینی وجود دارد که اروپا به تعهدات خود در برجام عمل نماید؟
فرصت حضور بانوان در مدیریت شهرداری اولادقباد

فرصت حضور بانوان در مدیریت شهرداری

شهر تهران با مشکلات فراوانی مواجه است. به طور مثال در جنوب شهر فرونشست حدود 36 سانتیمتری زمین ثبت شده یا آلودگی شهر در سال‌های اخیر، مردم تهران را می‌آزارد و برخی بافت‌های فرسوده مانند پلاسکو (از جمله 50 درصد مدارس و تعدادی از بیمارستان‌ها) در خطر فروریختن است.
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
کد خبر: ۸۷۰۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
صالحی امیری:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر این‌که «فرهنگ حوزه زیرساختی است» گفت: در دوران وزارت خود در دولت یازدهم تلاش کردم تا ثابت کنم اگر جامعه دچار چالش‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است، ریشه آن فرهنگی است.
تدبیر24»رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در حاشیه آخرین جلسه هیئت دولت یازدهم در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد خود در این دولت اظهار داشت: طی4 سال گذشته، در سه سال حضور در کتابخانه ملی و یک سال حضور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همه تلاشم را صرف کردم تا بتوانم مبانی فرهنگی، اخلاقی، معرفتی و انسانی را توسعه دهم.

وی ادامه داد: من تلاش کردم تا ثابت کنم تا حوزه فرهنگی حوزه زیرساختی است و اگر جامعه دچار چالشهای اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است، ریشه آن فرهنگی است. معتقدم اگر فرهنگ اصلاح شود هم اقتصاد هم سیاست و هم جامعه اصلاح خواهد شد.

وی تاکید کرد: ما باید بتوانیم زیست فرهنگی داشته باشیم تا مردم احساس رضایت از زندگی خود آن هم به مفهوم شادابی، نشاط و آرامش در فضای زندگی خود داشته باشند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: من فارغ از این‌که در چه سمتی قرار داشته باشم همواره همه تلاشم را برای توسعه فرهنگی، معرفتی و اخلاقی به کار خواهم برد.

برچسب ها: تدبیر24 ، فرهنگ
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها