ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 30
کد خبر: ۸۸۱۲۱
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: فعالیت رسمی 39 هزار شورا شامل 38 هزار شورای روستایی و یک هزار و 245 شورای شهری از امروز در سطح کشور آغاز شده است.
تدبیر24»علی اصغر احمدی روز چهارشنبه در آئین آغاز به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران افزود: با آغاز بکار این دوره شوراها، افزون بر 150 هزار نفر به عنوان اعضای اصلی و علی البدل به پیکره مدیریت کشور در حوزه شهری و روستایی اضافه می شود.
وی با تقدیر از تلاش اعضای شورای چهارم شهر تهران، ری و تجریش اظهار کرد: باید از زحمات محمدباقر قالیباف و همچنین شهرداران نواحی مختلف تهران برای 12 سال مدیریت پرتلاش تقدیر و تشکر کنیم.
احمدی با بیان اینکه در انتخابات 29 اردیبهشت 42 میلیون نفر رای خود را به صندوق انداختند گفت: به طور متوسط در سطح کشور در هر 44 ثانیه یک رای اخذ شد، بدون آنکه حتی یک رای دچار مشکل شده و یا ابطال داشته باشیم.
وی با اشاره به درایت رهبر معظم انقلاب برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و حداکثری افزود: سلامت انتخابات، اجرای مر قانون، امنیت انتخابات و رعایت حق الناس از جمله معیارهای مهم و مورد توجه مجریان و برگزارکنندگان انتخابات بود.
احمدی در ادامه با بیان اینکه ذات انتخابات بعد سیاسی آن است اظهار کرد: در انتخابات مردم به لیست ها توجه کردند و برهمین اساس اعضای شوراها باید براساس قانون برای پیگیری و تحقق مطالبات مردم تلاش کنند.
وی در ادامه با یادآوری نام آیت الله هاشمی وی را شناسنامه انقلاب دانست و گفت: محسن هاشمی یاد آیت الله هاشمی را در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران زنده کرده است.
به گزارش ایرنا، اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران امروز با قرائت سوگند نامه فعالیت رسمی خود را آغاز کردند.
مراسم تحلیف و آغاز بکار شورای پنجم شهر تهران با حضور معاون سیاسی وزیر کشور ، استاندار تهران، رییس پلیس پایتخت،فرمانداران تهران، شمیرانات و شهرری و جمعی از نمایندگان مجلس برگزار شد.
شورای پنجم شهر تهران 21 عضو دارد.
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها