بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 08
کد خبر: ۸۹۲۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: حذف برچسب قیمت از روی کالاها در سطح خرده‌فروشی آشفته بازار ایجاد می‌کند و با حقوق مصرف‌ کننده در تضاد است.

تدبیر24»فریدون احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت:‌ این که در تعیین قیمت کالا، عرضه و تقاضا و بازار رقابتی نقش آفرینی کند و دولت‌ها از تعیین قیمت دستوری خودداری نمایند، اتفاق خوبی است و شاید بخشی از انگیزه اجرای قانون حذف برچسب قیمت کالا این موضوع باشد اما اجرای آن به شکلی که از سوی وزیر صنعت و تجارت دولت قبل ابلاغ شده منطقی نیست.

وی افزود:‌ بخشی از حقوق مصرف کننده آگاهی از قیمت‌ها و اطلاع از فاکتور خرید است و حذف قیمت‌ها از روی کالاها در بازار خرده فروشی ممکن است باعث اتفاقی باشد که حقوق مصرف کننده ضایع شود به نحوی که هر فروشگاه قیمت خاص خود را روی کالا اعمال کند و مصرف کننده نیز امکان اعتراض نداشته باشد.

نماینده زنجان تاکید کرد:‌ اجرای این قانون در شرایط فعلی شتابزده و ناپخته است چرا که پیش از آن باید زیر ساخت‌های لازم مانند استقرار صندوق‌های الکترونیکی فروش فراهم شود. و فروشگاه‌های خرده فروشی نیز با استفاده از بارکد خوان و ارائه فاکتور فروش معتبر به خریدار محصولات را عرضه کند و امیدواریم وزارت صنعت و تجارت در اجرای این مصوبه که از سوی آقای نعمت زاده در دولت قبل ابلاغ شده شتابزده و بدون در نظر گرفتن حقوق مردم عمل نکند.

برچسب ها: تدبیر24 ، برچسب قیمت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها