مهم‌ترين ركن جوامع مدرن ظریفیان

مهم‌ترين ركن جوامع مدرن

جامعه مدرن با هر رويكرد حكومتي كه باشد، نيازمند مجموعه‌اي از نياز‌هاي بنيادين است كه متكي بر آن نياز‌ها در اشكال مختلف دموكراتيك و صورت‌هاي حكومتي آن، زير ساخت‌هاي بنيادين به حكومت دوام و هويت داده و سازو‌كار‌هاي آن شرايط حكومت را تسهيل مي‌كنند.
اصلاحات و آينده ناصری

اصلاحات و آينده

اين روزها برخي بر اين باور هستند كه اصلاح‌طلبي درون خود به بحران رسيده و بالطبع جامعه را نيز دچار بحران كرده است.
يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
کد خبر: ۸۹۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰
بازیکن پر حرف و حدیث که با کلی اما و اگر به استقلال پیوست به بهترین خرید استقلال تبدیل شده است.
 تدبیر24»در دوران نقل و انتقالات دعوای استقلال و سپاهان برسر جذب جباروف به یک سوژه آزار دهنده تبدیل شده بود. فوتبالی‌ها بر این باور بودند که بازیکن 34 ساله ازبک چقدر می‌تواند ارزش داشته باشد که دو باشگاه اینطور به جان هم می افتند اما همان بازیکن پر حرف و حدیث که با کلی اما و اگر به استقلال پیوست به بهترین خرید استقلال تبدیل شده است.
 
بازیکن ازبک اصلا با استقبال هواداران مواجه نشد و مثل بعضی از خریدهای استقلال هم روی دوش هواداران به تمرین نیامد اما تاکنون بهتر از سایر خریدها بازی کرده است و شاید منصوریان در بازی‌های بین المللی بتواند روی توانایی او حساب باز کند. جباروف در حال حاضر به کشورش سفر کرده و در ایران حضور ندارد اما به محض بازگشت به جمع استقلالی‌ها ملحق می‌شود تا بتواند برای این تیم بازی کند. در روزهایی که انگشت انتقاد فوتبالی‌ها به طرف خریدهای منصوریان نشانه رفته شاید جباروف بتواند سرمربی استقلال را از این همه فشار نجات دهد. هافبک ازبکستانی اما معلوم نیست در بازی جام حذفی استقلال حضور داشته باشد و منصوریان در روزی که بازیکنان با تجربه‌اش غایب هستند مجبور است به جوان‌ترها بازی دهد البته شاید این بار هم نبود باتجربه‌ها توفیق اجباری برای تیم منصوریان باشد.
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها