همکاری علما با دولت رمز بقای کشور غرویان

همکاری علما با دولت رمز بقای کشور

پیش از انقلاب یکی از آرزوهای روحانیت و حوزه‌‌های علمیه ‌این بود که علما بتوانند حکومت تشکیل دهند و دولتی داشته باشند که تحت آن حاکمیت اسلام و مدیریت دینی و اسلامی را به نمایش بگذارند.
املاکی که هنوز شفاف نیست شیرزاد

املاکی که هنوز شفاف نیست

سال گذشته بحث املاک نجومی در فضای کشور نگرانی گسترده‌ای ایجاد کرد و به تبع آن مجلس تصمیم بر اجرای طرح تحقیق و تفحص گرفت.
سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
کد خبر: ۸۹۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰
نماینده مردم‌ کرج در مجلس شورای اسلامی‌ گفت: برای خروج‌ کشور از وضعیت فعلی بانک‌ها باید از حالت بنگاهداری خارج شوند.
تدبیر24»عزیز اکبریان امروز در مراسم تجلیل از تعاونگران برتر استان اظهارکرد: انتقاد سازنده از مسئولان بستر پیشرفت و توسعه کشور را فراهم خواهد کرد.

وی با گلایه از گسترش فرهنگ سرکشی بی‌مورد در ساعات اداری افزود: برگزاری جلسات و سرکشی‌های متعدد و بی‌مورد در ساعات اداری فرهنگ غلطی است که در کشور باب شده است.

نماینده مردم‌ کرج در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مدیریت، هنری است که باید تمامی مسئولان از آن برخوردار باشند.

اکبریان درادامه با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در بخش‌های مختلف توسط مدیران، ادامه داد: نجات اقتصادکشور با توجه به بخش تعاون و بخش خصوصی محقق خواهد شد.

وی توضیح داد: موفقیت در راستای ایجاد ایرانی آباد در صورتی حاصل خواهد شد که تعاونی‌ها و بخش خصوصی درکشور بیش از گذشته فعال شود.

اکبریان بابیان اینکه برای نجات‌ کشور باید بانک‌ها از حالت بنگاهداری خارج‌ شده و مدیریت در این حوزه تغییر کند، خاطرنشان کرد: دولت باید حمایت لازم از بخش تعاون و بخش خصوصی را در صدر اقدامات خود قرار دهد، نجات اقتصاد کشور به ۴۰۰ میلیارد دلار اعتبار نیازمند است.
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها