پژواک اعتدال در نیویورک فرازی

پژواک اعتدال در نیویورک

رئیس جمهور ایران به منظور شرکت در اجلاس سازمان ملل به نیویورک سفرکرده است. او در این سفر و در جمع ایرانیان خارج از کشور برحقوق اقتصادی ایران بر اساس توافق وین تاکید داشته است.
ائتلاف امری عقلایی و متکی به اقتضائات ظریفیان

ائتلاف امری عقلایی و متکی به اقتضائات

اصول‌ کار در هر حزب یا جریان سیاسی بر این است که جریان یا حزب مذکور با تابلو مشخص و با اصول پذیرفته خود وارد فعالیت‌های سیاسی گردد.
سه‌شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
کد خبر: ۸۹۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی وزارت ورزش و جوانان گفت: وقایع اخیر شطرنج ایران حاصل بی تدبیری رییس فدراسیون و عدم همکاری نایب رییس جهانی است.
تدبیر24»شهرام منکرسی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درباره خبر تعلیق شطرنج ایران گفت: متاسفانه وقایع اخیر شطرنج کشور ماحصل بی تدبیری، عدم برنامه ریزی و آینده نگری رییس فدراسیون شطرنج است.

وی با تاکید بر همکاری کامل وزارتخانه و حوزه قهرمانی با این فدراسیون و پرداخت بودجه بالاتر از سطح تفاهنامه مالی گفت: فدراسیون‌ها با وزارت ورزش‌ و جوانان تفاهم نامه مالی دارند و روسای فدراسیون‌ ملزم به اجرای آن هستند و نباید خارج از آن تعهدی برای دولت ایجاد کنند اما متاسفانه بی‌تجربگی، بی‌تدبیری و سوء مدیریت فدراسیون شطرنج در پذیرش میزبانی و تعیین حامیان مالی مناسب برای تامین منابع بدهی 450 هزار دلاری به فدراسیون جهانی شطرنج، هزینه زیادی را برای ورزش کشور ایجاد کرده و وضع پیش آمده ماحصل همین رفتار مدیریتی در فدراسیون شطرنج است.

منکرسی از عدم همکاری نائب رییس فدراسیون جهانی شطرنج با ورزش کشور برای حل مشکل ایجاد شده از سوی پهلوان زاده رییس فدراسیون شطرنج خبر داد و اضافه کرد: به رغم همه مشکلات و با وجود پرداخت بودجه چند برابری به فدراسیون شطرنج، حوزه قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تلاش می‌کند تا چند روز آینده این مشکل را به سرعت رفع کند و شطرنج کشور مجددا به آرامش برسد.

برچسب ها: شطرنج ، تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها