پژواک اعتدال در نیویورک فرازی

پژواک اعتدال در نیویورک

رئیس جمهور ایران به منظور شرکت در اجلاس سازمان ملل به نیویورک سفرکرده است. او در این سفر و در جمع ایرانیان خارج از کشور برحقوق اقتصادی ایران بر اساس توافق وین تاکید داشته است.
ائتلاف امری عقلایی و متکی به اقتضائات ظریفیان

ائتلاف امری عقلایی و متکی به اقتضائات

اصول‌ کار در هر حزب یا جریان سیاسی بر این است که جریان یا حزب مذکور با تابلو مشخص و با اصول پذیرفته خود وارد فعالیت‌های سیاسی گردد.
سه‌شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
کد خبر: ۸۹۴۲۹
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
ملی پوشان رویینگ ایران به یک طلا، یک نقره و یک برنز آسیا دست پیدا کردند.
تدبیر24»فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا از صبح امروز در تایلند آغاز شد و ملی پوشان رویینگ ایران به آب زدند و درخشیدند. خشایار عباس آبادی در روئینگ تک‌نفره سنگین وزن مردان پس از پاروزنان قزاقستان و کره در رده سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد.

نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا در روئینگ دونفره سبک وزن جفت پاروی بانوان بر قله آسیا ایستادند. پاروزنان ایران در این ماده بالاتر از چین و کره، اولین مدال طلای روئینگ دونفره بانوان ایران را در مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کردند.

مهسا جاور در تک نفره سنگین وزن چهارم شد و در روئینگ دونفره جفت پاروی سنگین وزن مردان سیدمسعود محمدی و بهمن نصیری در رده دوم قرار گرفتند و صاحب مدال نقره شدند. در این رقابت نمایندگان کره و تایلند جایگاه اول و سوم را به خود اختصاص دادند.

در رقابت فینال روئینگ دونفره تک پاروی سنگین وزن بانوان فرحناز عشقی و الیکا افشاری پنجم شدند.

برچسب ها: تدبیر24 ، رحمانی ، امیدی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها