همکاری علما با دولت رمز بقای کشور غرویان

همکاری علما با دولت رمز بقای کشور

پیش از انقلاب یکی از آرزوهای روحانیت و حوزه‌‌های علمیه ‌این بود که علما بتوانند حکومت تشکیل دهند و دولتی داشته باشند که تحت آن حاکمیت اسلام و مدیریت دینی و اسلامی را به نمایش بگذارند.
املاکی که هنوز شفاف نیست شیرزاد

املاکی که هنوز شفاف نیست

سال گذشته بحث املاک نجومی در فضای کشور نگرانی گسترده‌ای ایجاد کرد و به تبع آن مجلس تصمیم بر اجرای طرح تحقیق و تفحص گرفت.
سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
کد خبر: ۸۹۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
هواداران ژاپنی بعد از شکست برابر عربستان رفتار جالبی از خود نشان دادند که باعث تعجب سعودی‌ها شد.
تدبیر24»جدال دو تیم ژاپن و عربستان در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه که در ورزشگاه الجوهره جده برگزار شد با یک گل به سود عربستان به پایان رسید تا هر دو تیم با قرار گرفتن در جایگاه اول و دوم جواز حضور در روسیه را به دست آورند.

هواداران ژاپنی که برای حمایت از تیم ملی کشور خود به ورزشگاه رفته بودند بعد از بازی رفتاری از خود نشان دادند که باعث تعجب رسانه های سعودی شدند.

آنها کیسه های پلاستیکی با خود به ورزشگاه آورده بودند و بعد از بازی با وجود شکست تیم خود نه تنها صندلی پرت نکردند بلکه زباله های خود را جمع کردند که این باعث شد تا رسانه‌های سعودی به ستایش از آنها بپردازند.

سایت الریاضیه اینگونه تیتر زد: ژاپنی ها با وجود شکست زباله های خود را جمع کردند.

یک هوادار ژاپنی در پاسخ به خبرنگار عربستانی که دلیل این کار را پرسیده بود، اینگونه پاسخ داد: چنین کاری بر ما واجب و ضروری است . ما با وجود شکست از دیدن بازی لذت بردیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها