پژواک اعتدال در نیویورک فرازی

پژواک اعتدال در نیویورک

رئیس جمهور ایران به منظور شرکت در اجلاس سازمان ملل به نیویورک سفرکرده است. او در این سفر و در جمع ایرانیان خارج از کشور برحقوق اقتصادی ایران بر اساس توافق وین تاکید داشته است.
ائتلاف امری عقلایی و متکی به اقتضائات ظریفیان

ائتلاف امری عقلایی و متکی به اقتضائات

اصول‌ کار در هر حزب یا جریان سیاسی بر این است که جریان یا حزب مذکور با تابلو مشخص و با اصول پذیرفته خود وارد فعالیت‌های سیاسی گردد.
سه‌شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
کد خبر: ۸۹۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۵
منابع امنیتی مصر اعلام کردند در اثر درگیری بین نیروهای دولتی و نیروهای تندرو در شهر عریش، دو شبه نظامی کشته و تعدادی از نیروی دولتی زخمی شدند.
تدبیر24»منابع امنیتی مصر اعلام کردند، دست کم پنج نظامی مصری در شمال صحرای سینا در درگیری بین نیروهای امنیتی و یک گروه مسلح زخمی شده‌اند.

این منابع تشریح کردند، افراد مسلح به مراکز امنیتی در شهر عریش حمله کردند و نیروهای امنیتی نیز متقابلا تیراندازی کردند که در نتیجه دو تن از مهاجمان کشته و تعدادی از نیروهای دولتی زخمی شدند و به بیمارستان منتقل شدند.

نیروهای مصری تلاش می‌کنند گروه‌های تندرو را در شبه جزیره سینا ریشه کن کنند که خطرناکترین آنها گروه "انصار بیت المقدس" است که از گروه تروریستی داعش پیروی می‌کند.

از زمان عزل محمد مرسی، رئیس جمهور سابق مصر در ژوئیه ۲۰۱۳، گروه‌های مسلح در مصر فعالیت خود را بیشتر کرده‌اند و در اثر درگیری‌ها تاکنون صدها تن از نیروهای امنیتی و غیرنظامیان در صحرای سینا و در دیگر نقاط مصر کشته شده‌اند.

برچسب ها: تدبیر24 ، شبه نظامی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها