قانون اساسي، نيازمند بازنگري میرزایی نیکو

قانون اساسي، نيازمند بازنگري

ما در كشور با تعدد دستگاه‌هاي نظارتي رو به رو هستيم و هركدام از اين نهاد‌ها مسووليت‌هاي خاص در چارچوب فعاليت‌هاي خود دارا هستند.
درخشش ظریف در نشست مونیخ بهشتی پور

درخشش ظریف در نشست مونیخ

کنفرانس امنیتی مونیخ یکی از مهم‌ترین نشست‌های جهانی در زمینه امنیت بین‌المللی و منطقه‌ای و فرصت مغتنمی است برای کشورهای مختلف که دیدگاه‌های خودشان را برای مخاطبان آن و نیز ملت‌های جهان تشریح کنند.
سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
کد خبر: ۸۹۸۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
سخنگوی دولت:
سخنگوی دولت اعلام کرد: طبق گزارش مرکز آمار برای بهار ۹۶ رشد اقتصادی با نفت ۶.۵ درصد و بدون نفت ۷ درصد بوده و رشد سرمایه‌گذاری به ۷.۱ درصد رسیده ضمن اینکه رشد بخش ساختمان و مسکن هم ۷.۱ درصد شده است.
تدبیر24»محمدباقر نوبخت در نشست خبری هفتگی خود  با اعلام این خبر افزود: تا ۲۱ شهریور ۸ میلیون و ۸۵۴ هزار تن به ارزش ۱۱ هزار و ۵۷۱ میلیارد تومان گندم از کشاورزان خریداری شده که ۷ هزار و ۷۹۰ میلیارد تومان آن پرداخت شده و ۳ هزار و ۵۷۱ میلیارد در دست پرداخت است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: تا ۱۹ شهریور ۵۴ هزار و ۶۸۳ دستگاه تاکسی جایگزین تاکسی‌های فرسوده شده است.

سخنگوی دولت ادامه  داد:در حال اجرای بسته اشتغال هستیم و از طرفی بیش از ۳۰۰ پروژه برای اقتصاد مقاومتی در دست داریم.

وی در ارزیابی  اظهاراتاخیر آمانو درباره برنامه هسته‌ای کشورمان عنوان کرد: جای هیچ تردیدی نیست که ایران پایبند پیمان مرتبط با برجام بوده و این بحث منتفی است. مشخص شد حرف‌های دولتمردان آمریکایی بی‌پایه و غیرحقوقی بوده است.

نوبخت همچنین به تبیین سخنان اخیر رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان پرداخت و گفت: ما در راستای تامین منافع ملی‌مان بهترین تصمیم را می‌گیریم. کشوری که بخواهد از برجام که یک قرارداد بین‌المللی است، خارج شود خودش ایزوله خواهد شد و بازنده اقدام احتمالی آمریکا خودش خواهد بود.

وی همچنین اعلام کرد در سطح مدیران عالی استان‌ها تغییراتی در حال انجام است، ممکن است از برخی تقدیر شود و برخی از استانداران در استان‌های دیگر مشغول کار شوند.

سخنگوی دولت درباره فاجعه انسانی که این روزها در میانمار اتفاق می‌افتد نیز گفت: از همه اهرم‌ها در مسئله میانمار استفاده می‌کنیم تا بتوانیم کمک‌های موثرتری داشته باشیم و دولت و ارتش میانمار را مقصر می‌دانیم.
وی پیرامون تخلف برخی از مدیران دولتی در ایام انتخابات نیز تصریح کرد: آنها وظایف قانونی خودشان را انجام دادند، اینکه استانداری در دوره انتخابات حاضر شود و از عملکرد دولت دفاع کند نه از کاندیدای خاص طبع کار او بوده، البته برای قوه قضاییه حق استقلال و انصاف را قائلیم. می‌دانیم اگر در این زمینه شکایتی هم از جریان رقیب دولت صورت گرفته باشد این قوه شفاف و با انصاف رسیدگی خواهد کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها