تاثیر مثبت حضور بانوان در ورزشگاه‌ آزادی مافی

تاثیر مثبت حضور بانوان در ورزشگاه‌ آزادی

حضور زنان و خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی امر مثبت و مهمی بود که پس از تلاش‌های بسیار به وقوع پیوست. در این راستا نگارنده در توئیتر طی متنی آوررده که این نخستین بار پس از انقلاب بود که خانواده‌ها توانستند در کنار یکدیگر مسابقه‌ای ورزشی را به تماشا بنشینند.
مردم نگرانند اما انگار دولت را باکی نیست درایتی

مردم نگرانند اما انگار دولت را باکی نیست

سخن از نبود شفافیت در کار دولت از دیرباز وجود داشته و مردم را نگران می‌کند. در یک مقطع دو، سه ماهه اتفاقاتی در حوزه‌های اقتصادی اعم از نرخ ارز، سکه و طلا رخ داده که هیچ گزارش و اظهارنظر درستی راجع به دلایل این اتفاقات و چگونگی شکل‌گیری‌اش ارائه نمی‌شود که احتمالا به وزرا یا خود رئیس‌جمهور برمی‌گردد.
دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۸۹۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
جمعیت کرگدن‌های جاوه‌ای در جهان به حدود ۶۰ راس کاهش پیدا کرده و همین امر موجب شده که این جانور در گروه گونه‌های در معرض انقراض قرار گیرد.
تدبیر24»این گونه جانوری که زمانی در چندین منطقه مختلف جنوب آسیا زندگی می‌کرده اکنون تنها در یک زیستگاه و غربی‌ترین نقطه جاوه پیدا می‌شود.

پارک ملی "ujung kulon" در منطقه جاوه یکی از امن‌ترین نقاط برای کرگدن‌های جاوه بوده اما کارشناسان محیط یست معتقدند زیستگاه آخر این موجودات نیز با تهدیدهای متعددی همچون هجوم انسان‌ها روبه‌رو است.

رییس این پارک ملی گفت: تاکنون چندین نفر هنگام ارتکاب اقدامات غیرقانونی در منطقه مرکزی و جنگل‌های این پارک دستگیر شده‌اند. همچنین هجوم بشر به مناطق حیات وحش در روند زندگی حیوانات اختلال ایجاد می‌کند و می‌تواند برای تلاش‌های انجام گرفته در مسیر حفاظت از محیط زیست مخرب باشد.

به گزارش مونگابی، کارشناسان نگران هستند این فعالیت‌های غیرقانونی روند تلاش‌های مربوط به افزایش تعداد کرگدن‌های جاوه‌ای را متوقف کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها