قانون اساسي، نيازمند بازنگري میرزایی نیکو

قانون اساسي، نيازمند بازنگري

ما در كشور با تعدد دستگاه‌هاي نظارتي رو به رو هستيم و هركدام از اين نهاد‌ها مسووليت‌هاي خاص در چارچوب فعاليت‌هاي خود دارا هستند.
درخشش ظریف در نشست مونیخ بهشتی پور

درخشش ظریف در نشست مونیخ

کنفرانس امنیتی مونیخ یکی از مهم‌ترین نشست‌های جهانی در زمینه امنیت بین‌المللی و منطقه‌ای و فرصت مغتنمی است برای کشورهای مختلف که دیدگاه‌های خودشان را برای مخاطبان آن و نیز ملت‌های جهان تشریح کنند.
سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
کد خبر: ۸۹۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
جمعیت کرگدن‌های جاوه‌ای در جهان به حدود ۶۰ راس کاهش پیدا کرده و همین امر موجب شده که این جانور در گروه گونه‌های در معرض انقراض قرار گیرد.
تدبیر24»این گونه جانوری که زمانی در چندین منطقه مختلف جنوب آسیا زندگی می‌کرده اکنون تنها در یک زیستگاه و غربی‌ترین نقطه جاوه پیدا می‌شود.

پارک ملی "ujung kulon" در منطقه جاوه یکی از امن‌ترین نقاط برای کرگدن‌های جاوه بوده اما کارشناسان محیط یست معتقدند زیستگاه آخر این موجودات نیز با تهدیدهای متعددی همچون هجوم انسان‌ها روبه‌رو است.

رییس این پارک ملی گفت: تاکنون چندین نفر هنگام ارتکاب اقدامات غیرقانونی در منطقه مرکزی و جنگل‌های این پارک دستگیر شده‌اند. همچنین هجوم بشر به مناطق حیات وحش در روند زندگی حیوانات اختلال ایجاد می‌کند و می‌تواند برای تلاش‌های انجام گرفته در مسیر حفاظت از محیط زیست مخرب باشد.

به گزارش مونگابی، کارشناسان نگران هستند این فعالیت‌های غیرقانونی روند تلاش‌های مربوط به افزایش تعداد کرگدن‌های جاوه‌ای را متوقف کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها