پژواک اعتدال در نیویورک فرازی

پژواک اعتدال در نیویورک

رئیس جمهور ایران به منظور شرکت در اجلاس سازمان ملل به نیویورک سفرکرده است. او در این سفر و در جمع ایرانیان خارج از کشور برحقوق اقتصادی ایران بر اساس توافق وین تاکید داشته است.
ائتلاف امری عقلایی و متکی به اقتضائات ظریفیان

ائتلاف امری عقلایی و متکی به اقتضائات

اصول‌ کار در هر حزب یا جریان سیاسی بر این است که جریان یا حزب مذکور با تابلو مشخص و با اصول پذیرفته خود وارد فعالیت‌های سیاسی گردد.
سه‌شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
کد خبر: ۸۹۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
مدیرکل استاندارد ایلام گفت: از ایجاد امکان استعلام پیامکی وضعیت گواهی ایمنی آسانسور در سامانه مدیریت عملکرد خبر داد.

تدبیر24»«مهناز همتی» در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: با ارسال پیامک حاوی شناسه ملی آسانسور  به سامانه پیامکی به شماره 10001517، اطلاعاتی از قبیل نام شرکت نصاب، نام شرکت بازرسی کننده و تاریخ آخرین بازرسی و تاریخ انقضاء بازرسی آسانسور به ارسال کننده اطلاع داده خواهد شد.

 وی تصریح کرد: موضوع اجباری شدن شرایط نصب پلاک شناسه آسانسور در کابین که باید اجرایی شود و با توجه به حساسیت موضوع و تاکید سازمان ملی استاندارد ایران مبنی بر دقت نظر در اختصاص شناسه ی ملی به آسانسورها و همچنین پاسخگویی مناسب سازمان به استفاده کنندگان، این سرویس در شهریورماه سالجاری قابل بهره برداری شده است.

  مدیرکل استاندارد ایلام تاکید کرد: مراحل صدور گواهینامه و صدور تاییدیه برای آسانسورهای ثبت شده در سامانه مدیریت بازرسی آسانسور بایدانجام شده باشد تا سامانه یک آسانسور را به عنوان آسانسور تحت کنترل و شرایط ایمنی مندرج در استاندارد مربوطه تلقی و به تبع آن پاسخ مناسب را از بانک اطلاعاتی مربوطه استخراج و به استعلام کنندگان ارسال کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها