همکاری علما با دولت رمز بقای کشور غرویان

همکاری علما با دولت رمز بقای کشور

پیش از انقلاب یکی از آرزوهای روحانیت و حوزه‌‌های علمیه ‌این بود که علما بتوانند حکومت تشکیل دهند و دولتی داشته باشند که تحت آن حاکمیت اسلام و مدیریت دینی و اسلامی را به نمایش بگذارند.
املاکی که هنوز شفاف نیست شیرزاد

املاکی که هنوز شفاف نیست

سال گذشته بحث املاک نجومی در فضای کشور نگرانی گسترده‌ای ایجاد کرد و به تبع آن مجلس تصمیم بر اجرای طرح تحقیق و تفحص گرفت.
سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
کد خبر: ۸۹۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
مدیرکل استاندارد ایلام گفت: از ایجاد امکان استعلام پیامکی وضعیت گواهی ایمنی آسانسور در سامانه مدیریت عملکرد خبر داد.

تدبیر24»«مهناز همتی» در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: با ارسال پیامک حاوی شناسه ملی آسانسور  به سامانه پیامکی به شماره 10001517، اطلاعاتی از قبیل نام شرکت نصاب، نام شرکت بازرسی کننده و تاریخ آخرین بازرسی و تاریخ انقضاء بازرسی آسانسور به ارسال کننده اطلاع داده خواهد شد.

 وی تصریح کرد: موضوع اجباری شدن شرایط نصب پلاک شناسه آسانسور در کابین که باید اجرایی شود و با توجه به حساسیت موضوع و تاکید سازمان ملی استاندارد ایران مبنی بر دقت نظر در اختصاص شناسه ی ملی به آسانسورها و همچنین پاسخگویی مناسب سازمان به استفاده کنندگان، این سرویس در شهریورماه سالجاری قابل بهره برداری شده است.

  مدیرکل استاندارد ایلام تاکید کرد: مراحل صدور گواهینامه و صدور تاییدیه برای آسانسورهای ثبت شده در سامانه مدیریت بازرسی آسانسور بایدانجام شده باشد تا سامانه یک آسانسور را به عنوان آسانسور تحت کنترل و شرایط ایمنی مندرج در استاندارد مربوطه تلقی و به تبع آن پاسخ مناسب را از بانک اطلاعاتی مربوطه استخراج و به استعلام کنندگان ارسال کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها