مهم‌ترين ركن جوامع مدرن ظریفیان

مهم‌ترين ركن جوامع مدرن

جامعه مدرن با هر رويكرد حكومتي كه باشد، نيازمند مجموعه‌اي از نياز‌هاي بنيادين است كه متكي بر آن نياز‌ها در اشكال مختلف دموكراتيك و صورت‌هاي حكومتي آن، زير ساخت‌هاي بنيادين به حكومت دوام و هويت داده و سازو‌كار‌هاي آن شرايط حكومت را تسهيل مي‌كنند.
اصلاحات و آينده ناصری

اصلاحات و آينده

اين روزها برخي بر اين باور هستند كه اصلاح‌طلبي درون خود به بحران رسيده و بالطبع جامعه را نيز دچار بحران كرده است.
يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
کد خبر: ۸۹۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
ابروفراخ جانشين رئيس ستاد برگزاري جشنواره شب هاي فرهنگي رشت خبر داد:
معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري شهرستان رشت از برگزاري جشنواره شب هاي فرهنگي رشت در بلندترين برج كشور خبر داد.
تدبیر24»مونا ابروفراخ در گفتگويي در خصوص جزئيات اين جشنواره بيان داشت: برای نخستین بار جشنواره شب های فرهنگی این شهرستان بصورت رایگان به مدت دو شب در تاريخ ٢٣ و ٢٤ شهريور ماه در برج میلاد برگزار می شود.وي افزود:
برج میلاد برای نخستین بار شاهد یک رویداد فرهنگی مختص شهرستان رشت است و این شهرستان می تواند پتانسیل های اجتماعی، فرهنگی، آداب و سنن، صنایع دستی، خوراک شناسی، آیین ها، موسیقی فولکوریک و مردم شناسی خود را برای ۱۴میلیون مخاطب به صورت رایگان برگزار نماید. ابروفراخ تاكيد ورزيد:
این اولین بار است که یک شهرستان در کشور می تواند به تنهایی رویدادهای فرهنگی خود را در برج میلاد به نمایش بگذارد و معمولا رویدادهای فرهنگی برج میلاد، مختص یک استان است و نه یک شهرستان به تنهایی.
  معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري شهرستان رشت خاطرنشان كرد: به دلیل سکونت اقوام مختلف در رشت، چند گروه محلی از اقوام تالش، گالش و گیلک در این رویداد فرهنگی حضور دارند و با اجرای موسیقی اقوام موجب غنای این برنامه می شوند.اين مسئول بيان داشت:باید گفت هرچنداین جشنواره مختص یک شهرستان است اماسطح اندیشه ای این جشنواره در سطح ملی وبا نگاه نزدیکی و دوستی هرچه بیشتر اقوام میباشد بنابراین بادعوت از دوستانمان از قومیتهای گوناگون دراین جشنواره گامی کوچک دراین راستا برمی داریم. ابروفراخ در خصوص ديگر اهداف و برنامه هاي جشنواره فرهنگي شب هاي رشت افزود:
رشتی ها در جشنواره فرهنگی رشت باارایه سفره ای از غذاهای رشتی،صنایع دستی وموسیقی و آيينهاي این شهرستان و دعوت وقدر دانی از مفاخر رشت سعی دارند مهمان نوازی خود را بیشتر نشان دهند. وي در خاتمه خاطر نشان كرد:
علاقمندان برای شرکت در جشنواره «شب های فرهنگی شهرستان رشت» می توانند از ساعت ۱۸ تا ۲۳ شب های ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه در برج میلاد حاضر شوند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها