ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 07
کد خبر: ۸۹۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
سرمربی نفت طلاییه تهران می‌گوید تیمش مقابل گسترش فولاد روز بدی داشته است.
تدبیر24»علی کریمی پس از تساوی تیمش برابر گسترش فولاد اظهار کرد: روز خیلی بد ما بود. واقعا در مصاحبه قبل از بازی هم گفتم که از نظر بدنی در شرایط بدی هستیم. نیاز به زمان داریم که از نظر بدنی به کیفیت ایده‌آل لیگ برتر برسیم. با وجود این بد بودن موقعیت‌هایی داشتیم که با بدشانسی از دست دادیم. امتیاز را گرفتیم و ان‌شاءالله در هفته‌های بعد امتیازات را بگیریم.

سرمربی نفت تهران درباره تعطیلی تمرینات تیمش پیش از حضور او گفت: مطمئنا تعطیلات بدی بوده است. کار درخشان برای رها کردن تیم حرفه ای نبود. تیم نزدیک هفت هشت روز تعطیل بود. بازیکنان تمرین نداشتند. بازیکنان ما هم طرز فکر حرفه ای ندارند و خودشان تمرین نکردند که این کار به ما ضربه زد. اوج ضربه را هم در بازی دیدم که از نظر بدنی در وضع بدی بودیم. زمانی هم برای تمرین کردن نداشتیم. باید پس از بازی با سپاهان، پیکان و صنعت نفت، در  تعطیلات ۱۸ روزه لیگ برتر، تیم را به شرایط ایده آل برسانیم.

کریمی در ادامه درباره اینکه آیا انتظار حمایت از جهانیان مدیرعامل باشگاه دارید یا خیر؟ گفت: باید حمایت کنند، مگر قرار است حمایت نکنند. بازی اول ما امروز بود و همه شرایط تیم را می‌دانستند. طبیعتا کار مدیریت باشگاه همین حمایت است. مدیریت باید وظیفه خودش را انجام بدهد، ما هم به عنوان مربی باید کار خودمان را انجام بدهیم. اگر هر کسی در حیطه وظایف خودش کارش را درست انجام دهد می‌تواند یکی از عوامل موفقیت باشد.

وی تصریح کرد: همان اول هم گفتم امروز روز خیلی بدمان بود و من واقعا چنین انتظاری نداشتم. خیلی باید کار کنیم و بیشتر باید تلاش کنیم و حتی در رختکن به بازیکنانم گفتم تمرکزتان را بیشتر کنید تا به شرایط ایده‌آل برسیم. اگر این کار را نکنیم طبیعتا به مشکلات بیشتری بر می‌خوریم.

برچسب ها: تدبیر24 ، روز بد
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها