ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 15
کد خبر: ۹۰۲۲۹
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
تیم استقلال در حالی در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر ایستاده است که در هر دو هفته گذشته لیگ احتمال قعرنشینی اش وجود داشت!
تدبیر24»در چارچوب دو دیدار آخر تیم گسترش فولاد تبریز در لیگ برتر این تیم ابتدا در دیدار با پرسپولیس با نتیجه سه بر صفر به این حریف تهرانی اش باخت تا شانس جدا شدن از قعر جدول را از دست بدهد.
بر اساس این گزارش، همین تیم پس از باخت استقلال در هفته ششم در جم مقابل پارس جنوبی این شانس دوباره را داشت که با شکست دادن نفت تهران یک رده بالا آمده و از قعر جدا شود ولی تیمی که علی کریمی سرمربی پرسپولیسی را در رأس کادر فنی اش می بیند مانع از این کار شد. توقف بدون گل نفت تهران مقابل گسترش کمک کرد تا استقلال با نتایجی که دو پرسپولیسی مقابل این تیم تبریزی بدست آوردند و به کمک تفاضل گل کمتر (-5 در برابر -9) از رفتن به قعر جدول فعلا نجات پیدا کند.
استقلال پس از شکست مقابل پارس جنوبی جم با 4 باخت از 6 بازی این فصل فعلا با 4 امتیاز در رده پانزدهم ایستاده و در هفته هفتم باید در تهران به مصاف ذوب آهنی برود که دیدار قبلی اش را با حساب 6 بر صفر مقابل استقلال خوزستان به برتری رسید. گسترش فولاد هم در مشهد میهمان سیاه جامگان است.
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها