بشار اسد و آینده‌ سوریه دستمالی

بشار اسد و آینده‌ سوریه

روز جمعه در ژنو، نخستین نشست پنج روزه کمیته‌ تدوین قانون اساسی سوریه به پایان رسید.
عادلانه‌سازی یارانه بنزین ربیعی

عادلانه‌سازی یارانه بنزین

دولت پس از بررسی کارشناسی به این نتیجه رسید که بهترین راهکار، سهمیه‌بندی بنزین برای هر خودرو و افزایش قیمت بنزین غیرسهمیه‌ای به 3 هزار تومان است.
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 18
کد خبر: ۹۰۲۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
یک محقق در زمینه موجودات فضایی با استناد به عکسی عجیب مدعی شده است که یک جمجمه را در سطح مریخ یافته است.
تدبیر24»" اسکات سی "؛ محقق مشهور موجودات فضایی به تازگی مدعی شده است که از میان تصاویر تهیه شده توسط کاوشگر ناسا، عکس یک موجود فضایی عجیب و همچنین یک جمجمه را یافته است. وی که چند ماه پیش با انتشار پستی آن را آخرین مطلب وبلاگ خود اعلام کرده بود با انتشار این خبر وبلاگ خود را دوباره  بروزرسانی کرد. اسکات با انتشار این دو عکس مدعی شد که در یکی از عکس ها تصویر یک موجود عجیب مریخی شبیه به یک ماهی ژله ای و در عکس دیگر یک جمجمه عجیب روی این سیاره سرخ کاملا مشهود است.

 وی پیشتر نیز با استناد به  تصاویر ارسالی کاوشگر مریخ مدعی شده بود که روی مریخ خرس، میمون، موش های غول پیکر، خرچنگ و همچنین موجودات ناشناس کوچک یافته است. ادعاهای وی به همین جا ختم نشد و او با انتشار عکس‌های دیگری که توسط کاوشگر مریخ از سطح این سیاره تهیه می شد  مدعی شد که برج و ساختمان متعلق به موجودات فضایی را در مریخ یافته است.

کشف موجودی عجیب در مریخ ! تصاویر

او در خصوص برزورسانی وبلاگش و همچنین ادعای جدید خود گفت : "بسیاری از خوانندگان وبلاگ از من خواستند تا دوباره برگردم. به همین علت دوباره وبلاگم را به‌روز کردم.

من امروز این ماهی ژله ای را که مانند یک عنکبوت است از  میان تصاویر ناسا پیدا کردم. به نظر می رسد این عنکبوت ایستاده است و دارای چشم‌های برجسته بزرگی است. عکس دیگر جمجمه‌ای را نشان می دهد که روی یک سنگ حکاکی شده و  اندازه آن دو برابر یک توپ بولینگ است."

وی افزود : "پیدا کردن این عکس تنها 30 ثانیه طول کشید. آیا جای تعجب نیست که ناسا بعد از دهه‌ها کاوش در مریخ هنوز حتی یک مورد حیات روی این سیاره  پیدا نکرده است؟".

گفتنی است؛ اسکات به مانند دهها کارشناس یوفو معتقد است ناسا و دولت آمریکا با وجود آگاهی از حیات فرازمینی ها، آن را از مردم جهان پنهان می کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها