سفرهایی برای کاهش تنش زرگر

سفرهایی برای کاهش تنش

افزایش رفت و آمدهای دیپلماتیک کشورهای منطقه به ایران نمی‌تواند بی ارتباط با بحرانی باشد که اکنون میان ایران و امریکا در جریان است.
پیامدهای ماندگار ترور و انتقام حسینی

پیامدهای ماندگار ترور و انتقام

در نگاه اول حمله موشکی ایران به پایگاه امریکایی در عراق به منظور انتقام از ترور غیرانسانی سردار قاسم سلیمانی به دست نیروهای امریکایی بود.
يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 19
کد خبر: ۹۰۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
سرمربی تیم فوتبال نفت طلائیه به شدت از نتیجه تیمش برابر پیکان ناراضی است.
تدبیر24»علی کریمی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل پیکان بیان کرد: نتیجه اصلا نتیجه خوبی نبود اما از بازیکنان به خاطر بازی که در نیمه دوم انجام دادن تشکر می‌کنم.

او افزود: باید بازی را باید بعد از گلی که زدیم مدیریت می‌کردیم. این موضوع را به بازیکنان هم گوش‌زد کردم. فکر می‌کنم که پیکان بعد از برد پرسپولیس با روحیه بهتری به این بازی آمده بود و به ما فشار آورد. به کادر فنی و بازیکنان پیکان تبریک می‌گویم.

سرمربی نفت همچنین در پاسخ به این پرسش که تیمش در هفته‌های آینده چه روندی را طی خواهد کرد گفت: باید باز هم کار کنیم و مشکل از من است. باخت را به گردن می‌گیرم چون مسئول فنی تیم هستم. باید برنامه ریزی در تمرینات را طوری انجام دهیم که شاهد این نتایج نباشیم. به چند بازیکن نیاز داریم و خوشبختانه از سهمیه بازیکن خارجی می‌توانیم استفاده کنیم. در نیمه دوم بازی با پیکان امیدوار شدم تا با تمرین بیشتر بتوانیم به لیگ برگردیم.

او در پاسخ به این پرسش که چرا از کنار زمین تیمش را هدایت نمی‌کرد، توضیح داد: زیاد علاقه ندارم کنار خط باشم. نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما کمی مشکل هم داشتم و نتوانستم کنار خط بایستم. به همین دلیل روی نمیکت نشستم و امامی‌فر زحمت کشید و در نتیجه ترجیح می‌دهم روی نمیکت بنشینم.

سرمربی نفت در پاسخ به این پرسش که نگران شکایت بازیکنانش به خاطر مشکلات مالی و محروم شدن تیمش نیست بیان کرد: قراداد بازیکنان ما بسیار پایین است. به عنوان مثال با تاباتزه با رقم ۴۰ هزار دلار قرارداد بسته بودیم اما قسمت استقلال خوزستان شد تا با آنها کار کند. بازیکن خارجی را به شرط حضور در تمرین‌ها جذب می‌کنیم و برای جذب آنها حدود رقمی داریم. سعی می‌کنیم شاهد مسائلی چون شکایت به خاطر عدم پرداخت مطالبات در نفت نباشیم.

برچسب ها: تدبیر24 ، مشکل
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها