سفرهایی برای کاهش تنش زرگر

سفرهایی برای کاهش تنش

افزایش رفت و آمدهای دیپلماتیک کشورهای منطقه به ایران نمی‌تواند بی ارتباط با بحرانی باشد که اکنون میان ایران و امریکا در جریان است.
پیامدهای ماندگار ترور و انتقام حسینی

پیامدهای ماندگار ترور و انتقام

در نگاه اول حمله موشکی ایران به پایگاه امریکایی در عراق به منظور انتقام از ترور غیرانسانی سردار قاسم سلیمانی به دست نیروهای امریکایی بود.
چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 22
کد خبر: ۹۱۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
کریمی:
سرمربی نفت طلاییه می‌گوید: تصمیمش درباره شکایت از جهانیان را در روزهای آینده می‌گیرد.

تدبیر24»علی کریمی در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که پس از انتشار پیامک ارسالی‌اش به جهانیان از او به خاطر این کار شکایت می‌کند یا نه؟ گفت: در حال حاضر با وکیلم جلسه‌ای داشتم. در چند روز آینده و پس از اتمام ایام سوگواری محرم اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

سرمربی نفت طلاییه در پاسخ به این سوال که اگر جهانیان سرمربی جدیدی برای این تیم انتخاب کند چه واکنشی نشان می‌دهد؟ عنوان کرد: من با این مساله مشکلی ندارم. من از او می‌خواهم اگر قرار است ما را کنار بگذارد نامه عدم همکاری را برای ما ارسال کند ولی این طور نمی‌شود که بدون هیچ مکاتبه کتبی سرمربی جدیدی را انتخاب کند. اگر نامه عدم همکاری را به ما بدهد ما با این کار مشکلی نداریم.

او در پاسخ به این سوال که چرا جهانیان دقیقا پس از پیروزی این تیم مقابل سپاهان جواب پیامک او را داده است، اظهار کرد: این را باید از خود جهانیان بپرسید. خدا را شکر او آدمی است که دوست دارد همیشه مصاحبه کند.

برچسب ها: تدبیر24 ، کریمی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها