بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 04
کد خبر: ۹۱۳۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
وزیر کشور:
وزیر کشور گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که در شوراهای تامین استان‌های کشور با همراهی مردم و هیأت‌ها در زمینه تامین امنیت مراسم‌های ایام دهه اول محرم صورت گرفته تاکنون شرایط برگزاری تمامی مراسم مطلوب بوده است.
تدبیر24»عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در جریان سفر به استان زنجان و حضور در مراسم عزاداری حسینیه اعظم زنجان در جمع خبرنگاران اظهارداشت: دراستان زنجان و برای برگزاری مراسم بزرگ عزاداری امروز تحت عنوان یوم العباس باید تمهیدات مختلف ترافیکی، امنیت و انتظامات صورت می‌گرفت که این اقدامات بر اساس گزارشی که به بنده دادند بر اساس تصمیماتی که در شورای تامین استان گرفتند این تمهیدات پیش‌بینی شده بود. وی تاکید کرد: مردم اساس امنیت ملی هستند که در انتظامات و امنیت شهری هم باید به این مسئله توجه شود، الحمد الله نیروی انتظامی در این خصوص برنامه ریزی و اقدامات مناسبی داشته است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها