ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۹۱۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
مسعود شجاعی در دومین اردوی متوالی تیم ملی فوتبال هم حضور ندارد و جزو خط خورده‌های مهم تیم کارلوس کی‌روش است تا مشخص شود که تیم ملی و جام جهانی برای وی که جزء بازیکنان محبوب سرمربی است تمام شده است .

تدبیر24»اسامی تیم ملی فوتبال برای دو بازی تدارکاتی مقابل توگو و روسیه در حالی دیروز اعلام شده که مسعود شجاعی برای دومین بار متوالی جایی در فهرست مدعوین ندارد. شجاعی در اردوی قبل تیم ملی برای دو بازی آخر مقدماتی جام جهانی مقابل کره جنوبی و سوریه ازفهرست نفرات منتخب کارلوس کی روش خط خورد و حالا برای دومین اردوی متوالی در لیست تیم ملی جایی ندارد. این اتفاق در حالی رخ داده که شجاعی در اکثر بازی‌های قبلی تیم ملی بازوبند کاپیتانی را بر بازو داشت.

از سوی دیگر با توجه به حضور سامان قدوس در اردوی تیم ملی، به نظر می‌رسد کارلوس کی‌روش روی این بازیکن دو ملیتی برای پر کردن جای خالی مسعود شجاعی حساب ویژه‌ای باز کرده است. قدوس که هم‌پست شجاعی محسوب می‌شود، احتمالا در دو بازی تیم ملی مقابل توگو و روسیه در خط هافبک محک جدی از سوی کی‌روش می‌خورد تا در صورت کسب رضایت کی روش بازیکن محوری تیم ملی در مسابقات جام جهانی روسیه شود.

برچسب ها: تدبیر24 ، فوتبال ملی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها