لزوم اجرای قوانین حقوق شهروندی احمدی

لزوم اجرای قوانین حقوق شهروندی

طبق قانون اساسی رئیس‌جمهور شخص دوم مملکت و مسئول اجرای قانون اساسی است.
۸۴ را فراموش نکنیم! درایتی

۸۴ را فراموش نکنیم!

به‌نظر می‌رسد یک طرف ماجرای پشیمانی‌های اخیر برخی از حامیان دکتر حسن روحانی، به دولت و آقای دکتر روحانی برمی‌گردد و طرف دیگر به جامعه نخبگان کشور که‌ این جامعه را بیشتر جامعه نخبه غیرسیاسی می‌نامم.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
کد خبر: ۹۲۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
محسن آرمین درحالی با سوء استفاده از درگذشت آیت الله راستی کاشانی به تحریف تاریخ پرداخته‌ است که سوابق و اسناد موجود به خوبی نشان می‌دهد که چرا سازمان مجاهدین انقلاب منحل شد.
تدبیر24» منتقدین:اخیراً محسن آرمین، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفتگو با سایت جماران با سؤاستفاده از درگذشت حضرت آیت الله راستی کاشانی اقدام به تحریف تاریخ کرده است.

وی اظهار داشته «هرچند امام اساساً با داشتن نماینده در سازمان‌های سیاسی خیلی موافق نبود یا به این نتیجه رسیده بودند که نباید در این‌گونه سازمان‌ها نماینده‌ای داشته باشند، به‌همین‌دلیل بعد از دو یا سه سال از خروج دوستان ما حضرت امام به خاطر حفظ شأن آیت‌الله راستی‌کاشانی که یکی از وفاداران به امام و شاگردان امام خمینی (س) بودند، از ایشان خواستند از سازمان استعفا دهند؛ آقای راستی هم که به توانایی گردانندگان آن زمان و همچنین به آینده سازمان خیلی اعتمادی نداشتند و نگران بودند، فرصت را غنیمت شمرده و هم‌زمان با استعفای خود انحلال سازمان را هم اعلام کردند.»

درصورتی که همانطور که آیت الله راستی اظهار داشتند و در سوابق و اسناد موجود است، ایشان به خاطر حضور اعضا سازمان در جنگ خودشان از امام (ره) داوطلبانه درخواست استعفا و انحلال سازمان را کردند و امام راحل نیز با هر دو مورد موافقت نمودند.

البته آرمین در همین مصاحبه گفته است که به خاطر گزارشاتی که به مرحوم آیت الله راستی کاشانی داده می‌شد ایشان فکر کردند ما دارای افکار انحرافی هستیم.

در اینجا باید به هوش و زیرکی آیت الله راستی کاشانی آفرین گفت که 30 سال پیش از عقاید انحرافی آقایان نبوی و آرمین مطلع شدند و به آنها تذکر داند – اگر آنروز آن‌ها خود را اصلاح کرده بودند سازمان مجاهدین انقلاب را در سال 71 راه نمی‌انداختند و مسبب فتنه‌های سالهای 78 و 88 که منجر به انحلال سازمان و دستگیری و محکومیت تعدادی از سران آنها شد، نمی‌گردید.

منبع: مشرق
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها