ملاقات در شرايط جديد احمدی

ملاقات در شرايط جديد

ملاقات دونالد ترامپ با ولاديمير پوتين يعني رهبر كشوري كه طي ٧٠ سال گذشته همواره دشمن يا رقيب امريكا شمرده مي‌شده، بعد از دو نشست پر تنش با متحدان غربي در كانادا و بروكسل برگزار شد.
سياست‌ورزي بهداشتي حجاریان

سياست‌ورزي بهداشتي

علي‌الاصول هم در سياست و هم در امور اجتماعي ديگر، بايد بسياري از امور را مراعات كرد. همان‌طور كه بهداشت مقدم بر درمان است، در سياست نيز «سياست‌ورزي بهداشتي» بهتر از «سياست‌ورزي درماني» است.
سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 17
کد خبر: ۹۲۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۰
فرماندار ماسال از کشف آثار باستانی متعلق به عصر آهن و دوره‌های اشکانیان و هخامنشیان در منطقه ‌دیولانه ‌شاندرمن خبر داد.
تدبیر24»محمود قاسم نژاددر بازدید از طرح کاوش تاریخی منطقه ‌دیولانه ‌شاندرمن با اشاره به کشف برخی آثار تاریخی متعلق به هزاره ‌ اول قبل از میلاد گفت: در همین راستابا تصویب کمیته برنامه ریزی شهرستان ماسال،اعتبارات لازم جهت کاوش علمی و تاریخی آثار تاریخی موجود در منطقه اختصاص یافت که در اولین قسمت از این طرح در سال گذشته کاوش روستای اسب ریسه ماسال صورت پذیرفت و استودان‌ها و ‌آثار تاریخی متعلق به هزاره اول قبل از میلاد در این محل کشف شد‌.

وی کاوش تاریخی منطقه ‌دیولونه ‌ماسال را دومین مرحله ی این پروژه عنوان داشت و افزود: بنا به کاوش‌های صورت پذیرفته در این منطقه تاکنون، بسیاری از اشیاء و اقلام زندگی و شکار حیوانات متعلق به عصر آهن و دوره‌های اشکانیان و هخامنشیان در این منطقه کشف شده است و یافته‌های این منطقه به لحاظ سبک زندگی، معماری و صنایع آن دوران حائز اهمیت است‌.

فرماندار ماسال با تاکید بر اهمیت گردشگری این آثار،‌ گفت: درصدد هستیم با احداث و راه‌اندازی موزه در سطح شهرستان،‌ این آثار تاریخی در معرض عموم مردم و گردشگران قرار داده شود تا علاوه بر افزایش رونق گردشگری، زمینه‌ای فراهم شود که گردشگران با سابقه ‌ سکونتگاهی، معیشتی و فرهنگی مردم ماسال و شاندرمن آشنا شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها