پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد رسولی

پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد

عدم انسجام بین دولت و مردم امروز در رفتار اجتماعی و اقتصادی آحاد مردم و همچنین نظر‌سنجی‌هایی که مراکز معتبر سنجش افکار عمومی انجام دادند، اتفاق افتاده و مشهود است.
الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه فلاحت پیشه

الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه

فروش روزانه پانصد هزار بشکه نفت به روسیه در ازای کالاهای روسی، موضوعی مربوط به سال‌های 92 و 93 است و بحث‌هایش در آن زمان مطرح شد.
شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 21
کد خبر: ۹۲۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی‌سینا با اشاره به انتظارات جامعه دانشگاهی از وزیر علوم آینده گفت: وزیر علوم نسبت به ایجاد تحول در رشته‌های علوم انسانی و تحقق دانشگاه اسلامی و علوم دینی اقدام کند.

تدبیر24»دکتر اکبر عروتی‌موفق در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طی سالیان گذشته صحبت‌های فراوانی درباره توسعه رشته‌های علوم انسانی انجام شده اما در عمل این امر محقق نشده بنابراین از وزیر علوم می‌خواهیم نسبت به ایجاد تحول در این زمینه و تحقق دانشگاه اسلامی و علوم دینی اقدام کند.

وی با بیان اینکه حوزه فرهنگی همواره از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در سالیان گذشته بوده است، افزود: در دیدارهای مختلف رهبری با جامعه دانشگاهی همواره دغدغه‌های فرهنگی را مطرح کردند بنابراین توجه ویژه به مقوله فرهنگ از دیگر انتظارات جامعه دانشگاهی است.

عروتی‌موفق مباحث فرهنگی را از مهمترین دغدغه‌های مسئولان دانشگاه عنوان کرد و گفت: امیدواریم وزیر علوم عنایت خاصی به مقوله فرهنگ داشته و دانشگاه را در نهادینه ساختن مباحث فرهنگی جامعه یاری کند.

وی با تأکید بر اینکه انجام کار فرهنگی در گرو مسائل مالی است، خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد در ساختار فرهنگی تغییر و تحول خوبی صورت بگیرد و علوم انسانی رشد چشمگیری داشته باشد، باید دانشگاه از منظر مسائل مالی مشکلی نداشته باشد.

معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی یادآور شد: دولت باید به واسطه جایگاه خاص وزارت علوم، توجه ویژه‌ای از منظر مسائل مالی به این وزارتخانه داشته باشد چرا که امروزه بسیاری از وقت مسئولان دغدغه‌مند دانشگاه برای رفع مشکلات مالی دانشگاه‌ها صرف می‌شود بنابراین وقت و انرژی که مسئولان می‌توانند در حوزه فرهنگی صرف کنند، گرفته می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها