سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۹۲۷۵۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
مهدی قائدی با تصمیم شفر از تمرینات استقلال کنار گذاشته شد. هر چند مسئولان استقلال در این باره اظهار نظر نکردند؛ اما پرت کردن پیراهن از سوی این بازیکن به عنوان دلیل اصلی این اتفاق مطرح شده است. نصرالله عبداللهی، سرپرست استقلال در توضیح علت اخراج قائدی از تمرینات اما به نکات جدیدی اشاره کرده است. سرپرست استقلال در این باره می گوید: ‎مهدی قائدی علاوه بر بی‌احترامی به قوانین، توهین به پیراهن استقلال و کشیدن خمیازه در بازی‌ها، به سرمربی تیم هم فحاشی کرده بود که از دید ما پنهان نماند! این اتهام پرونده قائدی را سنگین تر از گذشته می کند و باید منتظر تصمیم جدی مسئولان استقلال درباره این بازیکن بود.
تدبیر24»مهدی قائدی با تصمیم شفر از تمرینات استقلال کنار گذاشته شد. هر چند مسئولان استقلال در این باره اظهار نظر نکردند؛ اما پرت کردن پیراهن از سوی این بازیکن به عنوان دلیل اصلی این اتفاق مطرح شده است.
 
نصرالله عبداللهی، سرپرست استقلال در توضیح علت اخراج قائدی از تمرینات اما به نکات جدیدی اشاره کرده است.
 
سرپرست استقلال در این باره می گوید: ‎مهدی قائدی علاوه بر بی‌احترامی به قوانین، توهین به پیراهن استقلال و کشیدن خمیازه در بازی‌ها، به سرمربی تیم هم فحاشی کرده بود که از دید ما پنهان نماند!
 
این اتهام پرونده قائدی را سنگین تر از گذشته می کند و باید منتظر تصمیم جدی مسئولان استقلال درباره این بازیکن بود.
برچسب ها: تدبیر24 ، فحاشی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها