سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 25
کد خبر: ۹۲۸۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
توییت اخیر ظریف خشم نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را به شدت برانگیخت تا جایی که او خواستار حذف حساب کاربری وزیر خارجه در توییتر شد!
تدبیر24»در پی اظهارات بی اساس «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، مبنی بر حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تروریسم، «محمدجواد ظریف»، وزیر امور خارجه ایران، با انتشار یک توییت در حساب کاربری خود نوشت: امروز ایرانیان، زن و مرد و پیر و جوان همگی عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند و با صلابت در کنار کسانی که از ما و منطقه در برابر تجاوز و ترور دفاع می کنند، ایستاده‌اند.

این اظهار نظر به قدری «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، را عصبانی کرد که با انتشار یک پیام ویدئویی خواستار حذف حساب کاربری وزیر خارجه ایران شد!

نتانیاهو در این ویدئو مدعی می شود: محمدجواد ظریف باید حساب توییتر خود را پاک کند. اینکه وی می گوید مردم ایران سپاه را دوست دارند یک دروغ بزرگ است.

وی سپس در ادامه گزافه‌گویی‌ها خود گفت: «من مطمئن هستم مردم عادی هیچ به اقدامات سپاه پاسداران افتخار نمی‌کنند. برای همین می‌گویم محمدجواد ظریف حساب توییتر خود را حذف کند!»

برچسب ها: تدبیر24 ، توییتر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها