كتابت قرآن، ميراث جاودان بروجردی

كتابت قرآن، ميراث جاودان

ماه نزول پر بركت قرآن و كلام جاودانه خداوند براي بشريت را پشت سر گذاشتيم. بيش از ١٤ قرن است كه اين كلام الهي با بشر از راه رستگاري و نجات سخن مي‌گويد و پس از گذشت ساليان بي‌هيچ تغييري به ما رسيده است و جان‌هاي شيفتگان و تشنگان حقيقت را زنده مي‌كند.
در باب مظلوميت ايران خرم

در باب مظلوميت ايران

نامه آقاي دكتر ظريف به دولتمردان امريكا بيان حالت مظلومانه ايران و مردم شريفش است كه قطعا اقدامي خوب و مناسب است.
يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 24
کد خبر: ۹۲۹۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
رئیس جمهور پیشین یمن اعلام کرد که عصر روز سه‌شنبه دعوت نامه‌ای رسمی از روسیه برای حضور در کنفرانسی بین‌المللی در شهر مسکو دریافت کرده است.
تدبیر24»علی عبدالله صالح، رئیس جمهور پیشین یمن در گفتگویی که با شبکه ماهواره‌ای "الیمن الیوم" پس از انجام عمل جراحی در صنعاء توسط تیم پزشکی از روسیه داشت، گفت: از سوی یکی از نهادهای روسی دعوت‌نامه‌ای برای شرکت در کنفرانسی بین‌المللی در مسکو دریافت کرده‌ام که هدف از آن بررسی دو موضوع تروریسم و چگونگی مبارزه با آن و راه‌های خروج یمن از بحران کنونی است.

صالح در ادامه اظهار داشت: امکان بررسی پاسخگویی به این دعوت در دست بررسی است.

این سخن صالح به معنای آن است که احتمالا او که حاضر نشد برای ادامه روند درمانی یمن را ترک کند، اکنون با سفر به مسکو موافق است.

رئیس جمهور پیشین یمن در ادامه گفت: تیم پزشکان روس پس از هماهنگی‌هایی میان روسیه و سازمان ملل از حدود یک سال قبل با وجود مانع تراشی‌های اتاق عملیات ائتلاف عربی ضد یمن در ریاض وارد صنعاء شد.

نیروهای ائتلاف عربی از زمان آغاز عملیات "طوفان کوبنده" بر ورود و خروج هیات‌های بین المللی و پزشکی و کمک‌های انسانی به صنعاء کنترل داشته و مجوزهای لازم برای این سفراه و قرار ممنوعیت آنها را صادر می‌کنند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها