ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۹۳۲۵۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴
ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان خاش در بازرسی از یک منزل مسکونی در منطقه "دهانه درا" موفق به کشف یک تن و 77 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک شدند.
تدبیر24» ‌سردار "محمد قنبری"، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه با قاچاق مواد مخدر، ماموران انتظامی شهرستان خاش با پشتیبانی پلیس مواد مخدر استان پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت فرد یا افرادی سودجو در زمینه حمل و نگهداری مواد مخدر در یکی از بخش‌های شهرستان خاش، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: تیم‌های تخصصی پلیس با اشراف اطلاعاتی، محل دپو موادمخدر را در یک منزل مسکونی در منطقه "دهانه درا" شهرستان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائیی در عملیاتی ضربتی وارد این مکان شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این منزل موفق به کشف یک تن و 77 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان ضمن اشاره به تلاش ماموران به منظور دستگیری قاچاقچیان خاطرنشان کرد: امروز دیگر هیچ نقطه و مکانی برای سوداگران مرگ امن نبوده و پلیس با جدیت و برخورد قاطع به دنبال شناسایی و انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها