از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 21
کد خبر: ۹۳۵۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
واحد نیرو‌های عملیاتی ویژه ارتش آمریکا برای شکار عناصر باقی مانده گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق، به این کشور‌ها اعزام شده اند.
تدبیر24»پایگاه اینترنتی دیلی میل گزارش داد یک تیم متخصص از نیرو‌های ویژه زن ارتش آمریکا برای شکار عناصر باقی مانده گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق، به این کشور‌ها اعزام شده اند.

این واحد نیرو‌های عملیاتی ویژه ارتش آمریکا، در حالی که حجاب بر سر دارند و تجهیزات نظامی را به کمر بسته اند، قرار است نیرو‌های ویژه انگلیسی را در ردیابی تروریست‌های داعش همراهی کنند.

حضور زنان آمريكايي در جنگ با داعش+تصاوير

واحد نیرو‌های عملیاتی ویژه ارتش آمریکا، گروهی کارکشته و مسلط به هنر‌های رزمی هستند که با تسلط بر زبان‌های مختلف، نقش مهمی در شناسایی عناصر باقی مانده داعش در سوریه دارند. آن‌ها در حالی که لباس محلی به تن دارند و یک اسلحه نیمه اتوماتیک «کولت AR-۱۵»، یک تپانچه کوچک و تعداد زیادی نارنجک را مخفیانه با خود حمل می‌کنند، با عامه مردم در روستا‌ها و شهر‌های کوچک ارتباط برقرار می‌کنند تا از این طریق به اطلاعات ضروری درباره احتمال مخفی شدن عناصر تروریستی در مناطق مختلف دست یابند.

از دیگر وظایف این واحد، کمک به بازسازی پایگاه‌های نیروی پلیس و آموزش نظامیان برای شرکت در عملیات ویژه است.

حضور زنان آمريكايي در جنگ با داعش+تصاوير

یک منبع نظامی با اشاره به حضور واحد ۳۵ نیرو‌های عملیاتی ویژه ارتش آمریکا در سوریه گفت: داعش تقریبا سرکوب شده است؛ اما هنوز صد‌ها تروریست در مناطق مختلف پنهان هستند تا در فرصت مناسب بار دیگر عملیات چریکی خود را از سر بگیرند.

در حالی که آخرین سنگر‌های گروه تروریستی داعش هفته گذشته منهدم شده، بیش از ۳۰۰ نیروی سرویس هوایی انگلیس موسوم به «ساس» طی روز‌های گذشته، عملیات شناسایی سنگر‌های مخفی داعش را آغاز کرده اند. گفته می‌شود صد‌ها نفر از تروریست‌های داعش همچنان در بخش‌هایی از سوریه و عراق پنهان هستند و خود را برای انجام عملیات چریکی آماده می‌کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها