سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - 2020 November 01
کد خبر: ۹۳۶۵۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
معاون اول رئیس جمهوری از حیدر العبادی نخست وزیر عراق به صورت رسمی استقبال کرد.
 اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری صبح امروز امروز (پنجشنبه) در ساختمان جمهوری مجموعه فرهنگی-تاریخی سعد آباد از حیدر العبادی نخست وزیر عراق به طور رسمی استقبال کرد.

در این مراسم پس از نواخته شدن سرود ملی جمهوری عراق و جمهوری اسلامی ایران جهانگیری و حیدرالعبادی از یگان تشریفات سان دیدند و هیات های عالی رتبه همراه را به یکدیگر معرفی کردند.

قرار است تا دقایقی دیگر طرفین مذاکرات خصوصی خود را پیرامون راهکارهای توسعه مناسبات دوجانبه و مهمترین تحولات منطقه ای و بین المللی آغاز کند.

دیدار با رهبر معظم انقلاب، رئیس‌جمهوری، رئیس مجلس و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از برنامه‌های حضور نخست وزیر عراق در تهران است.

وی طی روزهای اخیر با سفر به عربستان و ترکیه با مقامات این دوکشور دیدار و گفت‌وگو داشته است.

العبادی شب گذشته از طریق فرودگاه مهرآباد وارد تهران شد و از سوی محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد استقبال قرار گرفت.

این دومین سفر حیدرالعبادی در سال جاری به ایران است . وی پیش از این ۳۰ خرداد سال جاری نیز در راس هیاتی سیاسی به تهران سفر کرده بود.
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها