بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 08
کد خبر: ۹۳۶۹۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با پادشاه اردن تلفنی گفتگو کرد.
تدبیر24»اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس در این تماس تلفنی عبدالله دوم، پادشاه اردن را در جریان آخرین تحولات سیاسی؛ به ویژه آنچه که به پرونده آشتی ملی مربوط می‌شود، قرار داد.

در این بیانیه آمده است که پادشاه اردن بر لزوم تلاش در جهت اولویت بخشی مجدد به آرمان فلسطین و مقابله با چالش‌های کنونی تاکید کرد.

طبق این بیانیه، طرفین در این گفت و گو بر اهمیت و تداوم هماهنگی در مرحله آتی تاکید کردند.
هنیه در این تماس تلفنی ضمن تشریح تحولات سیاسی اخیر فلسطین؛ به ویژه پرونده آشتی ملی، تاکید کرد که حماس به اجرای توافقنامه آشتی ملی ادامه می‌دهد.
هنیه با بیان اینکه دوران شکاف داخلی به سر آمده است و مرحله کنونی وحدت و انسجام ملی را می‌طلبد، نقش آفرینی اردن در زمینه به ثمر نشستن آشتی ملی را مورد تاکید قرار داد.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی ضمن اشاره به روابط مستحکم و تاریخی میان مردم فلسطین و اردن و یادآوری نبرد الکرامه و موضع اصیل حسین بن طلال، پادشاه فقید اردن در زمینه تامین آزادی شیخ احمد یاسین، بنیانگذار فقید جنبش حماس، افزود: «مردم فلسطین هرگز اهدای خون ملک عبدالله در جریان جنگ غزه و کمک مستمر پادشاهی اردن از طریق بیمارستان اردنی در غزه را فراموش نخواهند کرد.»
رئیس دفتر سیاسی حماس در این گفت و گوی تلفنی ضمن تاکید بر مخالفت این جنبش با هرگونه طرح مربوط به وطن جایگزین، افزود: «فلسطین، فلسطین است و اردن اردن.»
هنیه ضمن اشاره به تاکید حماس بر حفظ امنیت اردن، گفت: «امنیت اردن در حقیقت امنیت ماست، ما خواهان آن هستیم که اردن همواره قوی باشد و از امنیت و ثبات برخوردار باشد.»

از سوی دیگر، ملک عبدالله بر ادامه مواضع کشورش در زمینه حمایت از فلسطینیان در مقابله با چالش‌های کنونی تاکید کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها