بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 05
کد خبر: ۹۳۹۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
تدبیر24»دکتر حمید یزدانیان مشاور رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در گفتگو با خبرنگار تدبیر۲۴ معرفی جناب دکتر غلامی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم تحقیقات و فناوری از سوی رییس جمهور را گویای نگاه مطلوب " کثرت گرایانه" دولت محترم و فاصله گرفتن از جامعه نامطلوب " اندک سالار" می داند.
وی در ادامه افزود :خواست مرکز نشینان و طیفی از مدیران ارشد وزارتخانه ها، انتخاب وزرا از دایره محدود مدیریتی آن هم در سطح وزرای سابق و اسبق و یا حداقل در سطح معاونین وزراست. همین نگاه باعث ایجاد یک حلقه بسته مدیریتی در طول 40 ساله پس از انقلاب شده و کشور را از دسترسی به اندیشه ها و خلاقیت های جدید محروم کرده است.
مدیرکل حراست دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در پایان گفت: این انتخاب جناب دکتر روحانی را باید به فال نیک گرفت و نمایندگان محترم به ویژه نمایندگان شهرستان ها ، باید با تلاش برای رای حداکثری به دکتر غلامی ، بستر گذار جامعه از "اندک سالاری" به "شایسته سالاری" فراهم نمایند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها