بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 08
کد خبر: ۹۳۹۴۴
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
کتاب «مدیریت دانش در حراست دانشگاه‌ها» به کوشش دکتر حمید یزدانیان چاپ و منتشر شد.
تدبیر24»این کتاب گزیده‌ای از تجربیات مدیران و کارکنان حراست دانشگاه‌ها در ستاد، استان‌ها و شهرستان‌ها است.

کتاب در پنج حوزه حفاظت دانشجویی، حفاظت پرسنلی، حفاظت فیزیکی، حفاظت اسناد و آی‌تی نوشته شده و در هر بخش، خاطراتی از تجربیات موفق و یا ناموفق مسئولین حراست‌های تابعه ذکر شده است.

در مقدمه کتاب به قلم دکتر حمید یزدانیان مشاور رئیس و مدیرکل دفتر مرکزی حراست دانشگاه فنی و حرفه‌ای، آمده است: مطالعات نشان داده 70% مشکلات یک سازمان تکرار پذیر بوده، اما متاسفانه ثبت نشده‌اند. در صورتی که بانک اطلاعاتی از مسائل به وجود آمده در سازمان و راه حل‌های آن‌ها وجود داشته باشد؛ دیگر برای حل مشکلات تکراری نیازی به صرف انرژی و وقت دوباره (اختراع مجدد چرخ) و یافتن راه حل نخواهد بود. تخصصی شدن فعالیت‌ها، فرآیند مدیریت دانش در سازمان را سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌کند و خطر از دست رفتن دانش سازمانی را بیشتر می‌کند.

فعالیت‌های حراستی علاوه بر جنبه تخصصی، دارای طبقه بندی ویژه بوده و محرمانگی فعالیت حراست‌ها خود عاملی برای توجه کمتر به مدیریت اندوخته‌های ذهنی و صریح حراست‌ها شده‌است.

این کتاب به نوعی نخستین اثر منتشره با عنوان مدیریت دانش  در حوزه حراست‌ها محسوب می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها