کد خبر: ۹۴۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد بارشی و کاهش چهار تا شش درجه ای دما در استان خبر داد.
تدبیر24»محمدرضا رحمان ‌نیا در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: الگوهای پیش‌یابی نشان می‌دهد از بامداد پنجشنبه به تدریج منطقه ما تحت تاثیر سامانه سرد بارشی قرار می‌گیرد.

وی افزود: نفوذ این سامانه موجب افزایش ابر و وزش باد خواهد شد که انتظار داریم تا ظهر پنجشنبه  بارش‌های خفیف و پراکنده را در بخش‌های غربی و مناطق کوهپایه‌ای استان داشته باشیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی گلستان بیان کرد: از اواسط روز پنجشنبه به تدریج از غرب استان بارش‌ها شکل منظم‌تری به خود می‌گیرد و تا شب پنجشنبه تمامی مناطق استان از بارش‌ها بهره‌مند خواهند شد.

رحمان‌نیا ادامه داد: این وضعیت تا روز جمعه به تناوب ادامه پیدا خواهد کرد و از روز شنبه از مناطق میان دست و شمال استان، بارش‌ها قطع شده و تنها انتظار بارش‌های پراکنده را در بخش‌های کوهپایه‌ای و کوهستانی استان خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: از شنبه شب این سامانه منطقه ما را ترک خواهد کرد و پس از آن جوی آرام را در سطح استان پیش‌بینی می‌کنیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی گلستان خاطرنشان کرد: از بامداد پنجشنبه تا روز شنبه کاهش دما بین چهار تا شش درجه سلسیوس را در شهرهای مختلف استان پیش‌بینی می‌کنیم.
برچسب ها: تدبیر24 ، سامانه سرد
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها