ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
کد خبر: ۹۴۶۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد بارشی و کاهش چهار تا شش درجه ای دما در استان خبر داد.
تدبیر24»محمدرضا رحمان ‌نیا در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: الگوهای پیش‌یابی نشان می‌دهد از بامداد پنجشنبه به تدریج منطقه ما تحت تاثیر سامانه سرد بارشی قرار می‌گیرد.

وی افزود: نفوذ این سامانه موجب افزایش ابر و وزش باد خواهد شد که انتظار داریم تا ظهر پنجشنبه  بارش‌های خفیف و پراکنده را در بخش‌های غربی و مناطق کوهپایه‌ای استان داشته باشیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی گلستان بیان کرد: از اواسط روز پنجشنبه به تدریج از غرب استان بارش‌ها شکل منظم‌تری به خود می‌گیرد و تا شب پنجشنبه تمامی مناطق استان از بارش‌ها بهره‌مند خواهند شد.

رحمان‌نیا ادامه داد: این وضعیت تا روز جمعه به تناوب ادامه پیدا خواهد کرد و از روز شنبه از مناطق میان دست و شمال استان، بارش‌ها قطع شده و تنها انتظار بارش‌های پراکنده را در بخش‌های کوهپایه‌ای و کوهستانی استان خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: از شنبه شب این سامانه منطقه ما را ترک خواهد کرد و پس از آن جوی آرام را در سطح استان پیش‌بینی می‌کنیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی گلستان خاطرنشان کرد: از بامداد پنجشنبه تا روز شنبه کاهش دما بین چهار تا شش درجه سلسیوس را در شهرهای مختلف استان پیش‌بینی می‌کنیم.
برچسب ها: تدبیر24 ، سامانه سرد
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها