ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
کد خبر: ۹۴۶۲۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۰
رئیس‌جمهور سوریه تأکید کرد که کشورش امروز هدف تلاش‌ها برای تهاجم فکری و عقیدتی و خدشه‌دار کردن مفهوم هویت است.
تدبیر24»بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه در دیدار با تعدادی از اندیشمندان و نویسندگان عرب که در کنفرانس "واقعیت جهان عرب بعد از گذشت ۱۰۰ سال از بیانیه بالفور" شرکت کرده بودند، گفت: ما بر پایبندی به هویت واقعی منطقه خود که براساس حفظ تنوع فرهنگی و تمدنی است تأکید داریم چراکه نبود این تنوع فضای مناسبی را برای گسترش تفکرات تروریستی و افراطی که تروریسم از آن تغذیه می‌کند، فراهم می‌آورد.

وی تأکید کرد: اهمیت نقش اندیشمندان در این است که نگذارند تفکرات ملی در سیاست و نظریه‌های حزبی محبوس شود بلکه به مفهوم تمدنی و اجتماعی تبدیل شود که اصل ملیت و مفهوم هویت را در میان جوانان و نسل‌های نوپا تقویت کند.

بشار اسد اخیرا با تعدادی از مسئولان و هیئت‌های پارلمانی عربی و غربی در دمشق دیدار کرد.

برچسب ها: تدبیر24 ، تهاجم فکری
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها